Juwelen Zahl der Lose: 170
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1274406
19109
261
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., bruttó: 5,8gr., jelzett, 44cm /Silver necklace with pendant, Ag, net. 5,8gr, marked, 44cm
1274265
19110
261
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 10,4gr., jelzett (francia fémjel), 46cm /Silver necklace with pendant, Ag, net. 10,4gr, marked, 46cm
1272537
19111
261
Jewellery
Ezüst karika-fülbevaló, Ag, nettó: 7,2gr., jelzett, d:4cm /Silver hoop earrings, Ag, net.: 7,2gr, marked, d: 4cm
1274280
19112
261
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 2,1gr., jelzett, 44cm /Silver necklace with pendant, Ag, net. 2,1gr, marked, 44cm
1274250
19113
261
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 8gr., jelzett, 42cm /Silver necklace with pendant, Ag, net. 8gr, marked, 42cm 1274288
19114
261
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 21,5gr., jelzett, 48cm /Silver necklace with pendant, Ag, net. 21,5gr, marked, 48cm
1274050
19115
261
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 11,8gr., jelzett, 64cm /Silver necklace with pendant, Ag, net. 11,8gr, marked, 64cm 1274048
19116
261
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 11,3gr., jelzett, 54cm /Silver necklace with pendant, Ag, net. 11,3gr, marked, 54cm 1273117
19117
261
Jewellery
Ezüst karlánc, Ag., nettó: 1,5gr., jelzett, 16cm / Silver bracelet, Ag, net. 1,5gr, marked, 16cm. 1273123
19118
261
Jewellery
Ezüst karlánc, Ag., nettó: 4,5gr., jelzett, 21cm / Silver bracelet, Ag, net. 4,5gr, marked, 21cm. 1273129
19119
261
Jewellery
Ezüst karlánc, Ag., nettó: 5,6gr., jelzett, 19cm / Silver bracelet, Ag, net. 5,6gr, marked, 19cm. 1278232
19120
261
Jewellery
Aranyozott ezüst nyaklánc, Ag., nettó: 4,1gr., jelzett, 64cm /Gold plated silver necklace, Ag, net. 4,1gr, marked, 64cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF