Juwelen Zahl der Lose: 170
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1263485
19133
261
Jewellery
Ezüst gyűrű, Ag., 5gr., jelzett, méret:63/ Silver ring, Ag, 5gr, marked, size: 63
1263466
19134
261
Jewellery
Ezüst gyűrű, francia fémjellel Ag., 5,3gr., méret:50 /Silver ring, French hallmark Ag, 5,3gr, size.. 50 1263575
19135
261
Jewellery
1263591
19136
261
Jewellery
1263632
19137
261
Jewellery
Ezüst gyűrű, Ag., br.:1,7gr., jelzett, méret:52 / Silver ring, Ag, br.:1,2gr, marked, size: 52 1263620
19138
261
Jewellery
1274696
19139
261
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 4,1gr., jelzett, 38cm/ Silver necklace with pendant, Ag, net. 4,1gr, marked, 38cm 1274708
19140
261
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 4,7gr., jelzett, 41cm/ Silver necklace with pendant, Ag, net. 4,7gr, marked, 41cm 1274714
19141
261
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., bruttó: 11,2gr., jelzett, 48cm/ Silver necklace with pendant, Ag, net. 11,2gr, marked, 48cm 1274761
19142
261
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., bruttó: 6,4gr., jelzett, 39cm/ Silver necklace with pendant, Ag, net. 6,4gr, marked, 39cm
1274717
19143
261
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., bruttó: 10,4gr., jelzett, 45cm/ Silver necklace with pendant, Ag, net. 10,4gr, marked, 45cm 1274753
19144
261
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., bruttó: 3,8gr., jelzett, 38cm/ Silver necklace with pendant, Ag, net. 3,8gr, marked, 38cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF