Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 294

14544.

Rufpreis:
2 000 HUF

14545.

Rufpreis:
5 000 HUF

Salamon Béla: Hej színművész... Bp. 1939. Szerzői kiadás. Dedikált, első kiadás! Rajzos, kiadói vászonkötésben, jó állapotban.
14546.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Kiadói kopottas halinakötésben. A szerző aláírásával!
14547.

Rufpreis:
8 000 HUF

14548.

Rufpreis:
3 000 HUF

14549.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

14550.

Rufpreis:
1 400 HUF

14551.

Rufpreis:
1 200 HUF

14552.

Rufpreis:
2 000 HUF

H. G. Wells: A nyílt összeesküvés - A demokrácia reviziója és egyéb tanulmányok. Bp., é.n.,Pantheon. 268 p. Kiadói kopottas, felső részén ázástól enyhén elszíneződött egészvászon-kötésben.
14553.

Rufpreis:
1 200 HUF

14554.

Rufpreis:
2 000 HUF

14555.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF