https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 294
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1234566
14544
261
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
báró Eötvös József: A karthausi I-II. (báró Eötvös József összes munkái IX-X.) Bp., 1892, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, kopottas-foltos egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1290910
14545
261
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
báró Jósika Miklós: A rom titkai I-II. Pest, 1856. Heckenast G. 227+190 p. Első kiadás! Korabeli félvászonkötésben, tulajdonosi bélyegzővel.
Das Lot is nicht erreichbar
1287333
14546
261
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Salamon Béla: Hej színművész... Bp. 1939. Szerzői kiadás. Dedikált, első kiadás! Rajzos, kiadói vászonkötésben, jó állapotban. 1289578
14547
261
0
8000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Kiadói kopottas halinakötésben. A szerző aláírásával! 1291894
14548
261
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sasi György: Hogy tört ki?... Elbeszélések. Temesvár, 1943, Szerzői kiadás. 144 p. Kiadói illusztrált papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1291853
14549
261
0
3600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Falusi sportvezetők könyve. Bp.,1955, Athenaeum. 264 p. Kiadói illusztrált papírborítóban, kis sérüléssel. Ritka!
Das Lot is nicht erreichbar
1291586
14550
261
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
F. A. Mitchell-Hedges: Tengeri szörnyek. Bp., é.n., Rózsavölgyi. 258 p. Kiadói kopottas félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1291715
14551
261
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Wass Albert: Farkasverem. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon díszkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1291903
14552
261
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szinnai Tivadar: H.G.Wells. A világ legolvasottabb írójának élete és eszméi Karinthy Frigyes előszavával Bp. 1927. Pantheon. 1 47 p. 3 táblával és egy melléklettel. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1291700
14553
261
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
H. G. Wells: A nyílt összeesküvés - A demokrácia reviziója és egyéb tanulmányok. Bp., é.n.,Pantheon. 268 p. Kiadói kopottas, felső részén ázástól enyhén elszíneződött egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1291613
14554
261
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pascal: Gondolatok. Ford. Nagy József. Bp., 1912, Franklin. 236 p. Későbbi egészvászon-kötésben, az eredeti papírborító felragasztva.
Das Lot is nicht erreichbar
1291573
14555
261
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Rab Gusztáv: Mentont ajánlanám. Bp., 1938, Singer és Wolfner. 332 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, az eredeti papírborító belekötve. Dedikált példány!
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse