Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 294

Honoré de Balzac: Pajzán históriák. Magyar nyelvre fordította: Adorján Mihály. Bp., 1960. Helikon. 485 l. 1 sztl.lev. A' színes képek a' francia Dubout mester remekei. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopottas állapotban.
14495.

Rufpreis:
4 000 HUF

György Lajos: Világjáró anekdoták.  Bp., 1938, Egyetemi ny. 352 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
14496.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nyírő József 4 kötete, ebből 3 halinakötésben. Bp., 1935-41, Révai. A Mádéfalvi veszedelem, a Kopjafák, ill. A sibói bölény c. kötetek kopottas-foltos halinakötésben, a Jézusfaragó ember c. kötet kissé sérült félvászonkötésben.
14497.

Rufpreis:
4 000 HUF

14498.

Rufpreis:
1 200 HUF

Képes Krónika. Hasonmás kiadás, valamint tanulmány magyar fordítás két kötetben. Bp., 2003, Nemzeti Kincseinkért egyesület. Kiadói modern keménykötésben, védőtokban.
14499.

Rufpreis:
1 800 HUF

Az angol líra kincsesháza I-VIII. Újkori és modern angol költők antológiája. Bp., 1958, Európa. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói tartótokban.
14500.

Rufpreis:
1 200 HUF
10

A szovjet líra kincsesháza I-XII. XX. századi orosz költők antológiája. Bp., 1963, Európa. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói tartótokban.
14501.

Rufpreis:
1 200 HUF

14502.

Rufpreis:
1 200 HUF

Éve Curie: Madame Curie. Bp., 1938, Révai. Kiadói kopottas-foltos egészvászon-kötésben. Könyvtári pecsétekkel.
14503.

Rufpreis:
1 000 HUF

Földi Mihály: Szahara I-II. Bp., 1920, Nyugat. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben.
14504.

Rufpreis:
1 400 HUF

Remekírók Képes Könyvtára sorozat 2 kötete: Shakspere remekei II., valamint Vergilius Aeneise (46.). Budapest, é.n., Lampel. Gazdagon aranyozott, díszes kiadói dombornyomott vászonkötésben. Kissé kopottas állapotban, az egyik kötet gerince enyhén sérült.
14505.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vegyes kötelező olvasmány tétel a Talentum illetve az Európa Diákkönyvtár sorozatok kötetei, iskolakezdésre időszerű: Móricz, Vörösmarty, Kosztolányi, Petőfi, Kafka, Corneille, Racine, Apuleius, jó állapotban
14506.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF