Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 294

14507.

Rufpreis:
1 000 HUF

14508.

Rufpreis:
1 800 HUF

14509.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Taschenwörterbuch der russischen und deutschen Sprache von Karl Blattner. Teil I-II. Berlin-Moskau, 1911. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban. / full linen binding, damaged condition
14510.

Rufpreis:
1 800 HUF

Reden, Alexander Sixtus von: Österreich - Ungarn. Die Donaumonarchie in historischen Dokumenten. Salzburg, 1995 Druckhaus Nonntal, Könyv és hozzá rengeteg okmány, képeslap, plakát, térkép facsimile másolatával. Díszes tékában / With a lot of facsimile copies of historical documents, maps, and other printed matters
14511.

Rufpreis:
6 000 HUF

The loves of Cupid and Psyche; in verse and prose. From the French of La Fontaine, ... To which are prefix'd, a version of the same story, from the Latin of Apuleius. With a new life of La Fontaine, extracted from a great variety of authors. The whole illustrated with notes by Mr. Lockman. London, 1744, printed for H. Chapelle. 88+368 p. Korabeli, gerincén sérült félbőrkötésben. Half-leather bound, gilt spine with considerable damage.
14512.

Rufpreis:
4 000 HUF

Anatole France: Nyársforgató Jakab meséi. Bp. 1948, Tevan. 127 p. Hincz Gyula rajzaival, a színező linoleumdúcokat Tevan Andor metszette. Eredeti 18. századi matricáról öntött Didot Antiqua betűkkel. A kötet kiadása után nem sokkal bezárt a nyomda, jelen kötet az utolsó Tevan kiadás. Kiadói félvászonkötésben, sérült-hiányos eredeti tokban.
14513.

Rufpreis:
1 200 HUF

Miles, L. D.: Értékelemzés. Bp., 1973, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Vászonkötésben, jó állapotban.
14514.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gárdonyi Géza: Az én falum. Bp., 1935, Dante Könyvkiadó. Kopott, javított félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
14515.

Rufpreis:
1 600 HUF

14516.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

14517.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

C.E. M. Joad: The English Counties. Illustrated / Anglia megyéi. London, 1948, Odhams. Kiadói egészvászon-kötésben, sérült-hiányos gerinccel. / Cloth-binding, with a major injury at the upper-spine.
14518.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF