Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 294

Van Alberto Siliotti: Graftombes van de eeuwigheid. Nederlands, 2001, Veltman. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval.
14532.

Rufpreis:
2 000 HUF

14533.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

14534.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tolnai új világlexikona I-XX. (A-ZS) + 2 pótkötet. Az általános tudás és műveltség tára. Bp., 1926-33, Tolnai Nyomdai Műintézet. Változó állapotban, néhány kötet kötése szakadozott, hiányos.
14535.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herczeg Ferencz munkái. Gyűjteményes díszkiadás. 27 kötet a sorozatból. Bp., 1925, Singer és Wolfner. Kiadói, dúsan és díszesen aranyozott, vaknyomásos, egészvászon-kötésben, állapotuk változó. Az első kötetben Herczeg Ferenc aláírásával!
14536.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

14537.

Rufpreis:
1 800 HUF

14538.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jakab Ödön: Lafontaine-mesék. Doré Gusztáv képeivel. Bp., 1921, Kultura Könyvkiadó Rt.. Kiadói, kissé kopottas félvászonkötésben, a gerinc papírcsíkkal pótolva.
14539.

Rufpreis:
2 000 HUF

14540.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ifju szivekben élek. A magyar fiatalság hitvallása Ady Endre költészetének történelmi tanulságai mellett. Bp. 1928, Híd. 63 p. Kiadói, kissé foltos illusztrált papírborítóban, a gerincén papírszalaggal megerősítve.
14541.

Rufpreis:
1 400 HUF

14542.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bibó Lajos: Sötét hajnal. Bp., é.n., Stádium. Kiadói félvászonkötésben. A kötése enyhén laza.
14543.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF