Feldmarschall Conrad: Aus meiner Dienstzeit 1906-1918. Zweiter Band: 1910-1912. Die Zeit des lybischen Krieges und des Balkankrieges bis Ende 1912. Wien/Berlin/Leipzig/München, 1922, Rikola Verlag. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban.
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. Bp., Franklin Társulat. Aranyozott egészvászon kötésben,gerinc aranyozott. Tulajdonosi aláírással. Sok illusztrációval. Gerincnél elvált, egyébként jó állapotú. Térkép melléklet hiányzik.
Olysói és Héthársi Gabányi János: A világháború története. Az összeomlás kezdetétől a békekötésig I. kötet. Bp., A szerző kiadása. Kiadói aranyozott félvászon kötés, jó állapotban.