Tábori Kornél: Háborus album. A világháboru történelme képekben. Bp. 1914-15. Pesti Napló (Jókai ny.) 240 p. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói festett, illusztrált, enyhén laza egészvászon-kötésben.
Szolgálati szabályzat a M. Kir. Honvédség számára. Első rész. Bp., 1931, Pallas Részvénytársaság Nyomdája. Egészvászon kötés, színezett lapszélek, belül színes ceruzás aláhúzásokkal, kopottas állapotban.
5 db katonai témájú könyv-A Luftwaffe szupertitkos fejlesztései; A nemzeti öncélúságért! Gömbös Gyula miniszterelnök tizenkét beszéde; A tollas gárda; Jászsági honvédek a II. világháborúban II. kötet; Sátán vagy géniusz? Hitler szürke eminenciása. Kiadói kartonált és papírkötés, jó állapotban.
A korszerű légiháború. Bp., 1963, Honvédelmi Minisztérium. 356 p. Kiadói félvászonkötésben. Csak a légoltalom parancsnoki állománya számára készült, kereskedelmi forgalomba nem került.