Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 20

Vajda Pál R.: Halál hull az égből. A légibombázás évszázados története. Bp. 1944. Hajnal 158 l.+6t. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban.
14146.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tábori Kornél: Háborus album. A világháboru történelme képekben. Bp. 1914-15. Pesti Napló (Jókai ny.) 240 p. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói festett, illusztrált, enyhén laza egészvászon-kötésben.
14147.

Rufpreis:
4 000 HUF

Huszár János: Honvéd ejtőernyősök Pápán 1939-1945. Pápa, 1993, Jókai Kör. Kiadói papírkötésben, a gerincet ragasztócsíkkal erősítették meg.
14148.

Rufpreis:
4 000 HUF

Temesváry Ferenc: Fegyverkincsek, díszfegyverek. Budapest, 1982, Helikon-Corvina kiadó. Kiadói egészvászon kötésben illusztrált fedőborítóval.
14149.

Rufpreis:
1 000 HUF

Stark Tamás: Hadak útján. Fényképalbum. Bp., 1991, Corvina. Kiadói keménykötésben.
14150.

Rufpreis:
2 000 HUF

Harckocsik és pánzélozott járművek típuskönyve. Bp., 1980, Zrínyi. 326 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
14151.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nagyrévi-Neppel György: Huszárok. Bp., 1973, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, ábrákkal, képekkel illusztrált, jó állapotban.
14152.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

14153.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

14154.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

5 db katonai témájú könyv-A Luftwaffe szupertitkos fejlesztései; A nemzeti öncélúságért! Gömbös Gyula miniszterelnök tizenkét beszéde; A tollas gárda; Jászsági honvédek a II. világháborúban II. kötet; Sátán vagy géniusz? Hitler szürke eminenciása. Kiadói kartonált és papírkötés, jó állapotban.
14155.

Rufpreis:
1 600 HUF

Harmath Ádám: Az alegységparancsnok kiképző-nevelő munkájáról. Bp., 1978, Zrínyi. 245 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
14156.

Rufpreis:
1 200 HUF

14157.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF