https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Uhren Zahl der Lose: 33
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1246710
11250
260
0
15000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Dolce & Gabbana karóra, több funkciós, jelzett, jótállási jeggyel, eredeti dobozában, fém szíjjal, müködik
Das Lot is nicht erreichbar
1246739
11251
260
0
26000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Timex karóra, több funkciós, jelzett, jótállási jeggyel, eredeti dobozában, bőr szíjjal, működik
Das Lot is nicht erreichbar
1244905
11252
260
0
800
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Díszes fa órakeret, kis sérüléssel, 20×18×9,5 cm 1244927
11253
260
0
4000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Szecessziós, festett fém órakeret, benne nem működő óraszerkezettel, kopásnyomokkal, m: 25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1244931
11254
260
0
1400
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Gazdagon díszített puttós óraház, réz, sérült, m: 22,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1241881
11255
260
0
80000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Antik asztali és kandalló órák (9db), nem működnek és sérültek, tűz aranyozott bronz, fém, fa, jelzés nélkül, m:8 cm-32 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1283768
11256
260
0
1200
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Doxa karóratartó doboz, újszerű állapotban, karton védőtokkal, 14×14×10 cm 1281255
11257
260
0
1200
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Óra tétel: Luxor asztali ébresztős óra, 2 karóra (Zewa, Ruhla), mindegyik működik 1286784
11258
260
0
12000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Antik Empire kandallóóra, sérült, nem működik, pótolt kulccsal, m:53 cm, h:27 cm / Empire clocks Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse