Uhren

Zahl der Lose: 33

11250.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

11251.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Díszes fa órakeret, kis sérüléssel, 20×18×9,5 cm
11252.

Rufpreis:
800 HUF

Szecessziós, festett fém órakeret, benne nem működő óraszerkezettel, kopásnyomokkal, m: 25 cm
11253.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gazdagon díszített puttós óraház, réz, sérült, m: 22,5 cm
11254.

Rufpreis:
1 400 HUF

11255.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Doxa karóratartó doboz, újszerű állapotban, karton védőtokkal, 14×14×10 cm
11256.

Rufpreis:
1 200 HUF

Óra tétel: Luxor asztali ébresztős óra, 2 karóra (Zewa, Ruhla), mindegyik működik
11257.

Rufpreis:
1 200 HUF

Antik Empire kandallóóra, sérült, nem működik, pótolt kulccsal, m:53 cm, h:27 cm / Empire clocks
11258.

Rufpreis:
12 000 HUF
33

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF