Uhren Zahl der Lose: 33
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1286515
11238
260
Watches
Times billenőmotoros fém karóra, nem kipróbált
1230058
11239
260
Watches
Citizen 28800 női karóra, naptáras, működik, jelzett, bőr szíjjal 1286506
11240
260
Watches
Díszes Elgin zsebóra, működik 1260341
11241
260
14000
Watches
Art deco stílusú Doxa zsebóra lánccal, működik, cserélt, plexi óraüveggel, saját dobozában
1246781
11242
260
Watches
Roamer Searock automatic férfi karóra, működik bőr szíjjal, naptáras
1163886
11243
260
13000
Watches
Aranyozott, szarvas-, ill. autómotívummal díszített duplafedelű zsebóra, a számlapján hajszálrepedésekkel, lánccal, működik
1157063
11244
260
Watches
Doxa Synergon qoartz karóra, új állapotban, eredti védőfóliákkal, eredeti dobozában, papírral / Brand new Doxa watch
1246700
11245
260
15000
Watches
1271967
11246
260
Watches
cca 1910 Szeged Braunswetter János órás jelzett zsebóra. repedt számlappal, nem jár, Külső, belső tok és számlap is névvel jelzett.
1221258
11247
260
Watches
Fero svájci másodpercmutatós karóra, bőr szíjjal, kopott, működik, jelzett 1271974
11248
260
40000
Watches
cca 1910 Miskolc, Nagy Mihály MÁV. pályaórás jelzett ezüst zsebóra. Zenith szerkezettel. HIbátlan számlappal, Niellós virág díszítésű tokkal, szép állapotban. Nem jár. / Silver pocket watch with niello ornaments, does not work.
1272007
11249
260
40000
Watches
cca 1930 Elgin másodpercmutatós zsebóra, díszes, gravírozott tokkal, tájkép díszítéssel. Szép állapotban, működőképesen, jó üveggel. / Elgin mechanic pocketwatch with working mechanics
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF