Uhren

Zahl der Lose: 33

Times billenőmotoros fém karóra, nem kipróbált
11238.

Rufpreis:
8 000 HUF

Citizen 28800 női karóra, naptáras, működik, jelzett, bőr szíjjal
11239.

Rufpreis:
1 800 HUF

Díszes Elgin zsebóra, működik
11240.

Díszes Elgin zsebóra, működik

Rufpreis:
10 000 HUF

Art deco stílusú Doxa zsebóra lánccal, működik, cserélt, plexi óraüveggel, saját dobozában
11241.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Roamer Searock automatic férfi karóra, működik bőr szíjjal, naptáras
11242.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Aranyozott, szarvas-, ill. autómotívummal díszített duplafedelű zsebóra, a számlapján hajszálrepedésekkel, lánccal, működik
11243.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Doxa Synergon qoartz karóra, új állapotban, eredti védőfóliákkal, eredeti dobozában, papírral / Brand new Doxa watch
11244.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11245.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

cca 1910 Szeged Braunswetter János órás jelzett zsebóra. repedt számlappal, nem jár, Külső, belső tok és számlap is névvel jelzett.
11246.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Fero svájci másodpercmutatós karóra, bőr szíjjal, kopott, működik, jelzett
11247.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1910 Miskolc, Nagy Mihály MÁV. pályaórás jelzett ezüst zsebóra. Zenith szerkezettel. HIbátlan számlappal, Niellós virág díszítésű tokkal, szép állapotban. Nem jár. / Silver pocket watch with niello ornaments, does not work.
11248.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

cca 1930 Elgin másodpercmutatós zsebóra, díszes, gravírozott tokkal, tájkép díszítéssel. Szép állapotban, működőképesen, jó üveggel. / Elgin mechanic pocketwatch with working mechanics
11249.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF