Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

Jireček József, Konst[antin Josef]: A bolgárok története. Fordította Mayer Rezső. Nagy-Becskereken, (1889). Pleitz Fer. Pál könyvnyomdája. XXIII + [1] + 551 + [1] p. (Történeti-, nép- és földrajzi könyvtár, XVIII. kötet.) Aranyozott gerincű, vaknyomásos kissé kopott félbőr kötésben

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : moldován_péter