Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

Gazdasági, pénzügyi és tőzsdei kompasz 1935-1936. évre. XI. évfolyam I.II. kötet. Szerkeszti: Kallós János. Bp. 1935.Pesti Tőzsde kiadása. 581p. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. A kötet hátoldalán a Dreher Baksör reklámjával. Jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor