Gazdasági, pénzügyi és tőzsdei kompasz 1935-1936. évre. XI. évfolyam I... https://www.darabanth.com/de/26-Gross-Auktion/26.1/Bucher/Bucher-Geschichte~10279/Gazdasagi-penzugyi-es-tozsdei-kompasz-1935-1936-evre-XI-evfolyam-III-kotet-Szerkeszti~II1458422
1458422
12355
26
Books: History
Beschreibung: Gazdasági, pénzügyi és tőzsdei kompasz 1935-1936. évre. XI. évfolyam I.II. kötet. Szerkeszti: Kallós János. Bp. 1935.Pesti Tőzsde kiadása. 581p. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. A kötet hátoldalán a Dreher Baksör reklámjával. Jó állapotban.
: tánczos_gábor