Malonyai Dezső: Az akt. Művészekről és a művészetről az akt kapcsán. Bp., 1914, Országos Monográfia Társaság, 189 p. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben, kissé kopott borítóval, gerinccel, számos illusztrációval.