Tétel

Rufpreis:

10 000 HUF

Beschreibung:

Majer István (1813-1893): A rézmetszészetnek műtana. Budapest, 1947, Magyar Király Egyetemi Nyomda, IX+80+1 p. + 1 melléklet. Kiadói sérült gerincű, kopottas egészvászon kötés, aranyozott lapélekkel. A szerző által dedikálva, dátumozással (1855).

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor