Diósy Antal (1895-1977): Enteriőr 1966. Akvarell, papír, jelzett, üveg... https://www.darabanth.com/de/26-Gross-Auktion/26.1/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~10319/Diosy-Antal-1895-1977-Enterior-1966-Akvarell-papir-jelzett-uvegezett-keretben-38C39758-cm~II1488591
1488591
10013
26
Beschreibung: Diósy Antal (1895-1977): Enteriőr 1966. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38×58 cm
: vörös_iván