Drucksachen Zahl der Lose: 367
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1278434
13135
259
Printed Materials
1926 A Magyar Nemzeti Függetlenségi Párt (Fajvédők) röplapja választási gyűlésről, melyen Gömbös Gyula is beszédet tartott. 24x16 cm.
1276831
13136
259
Printed Materials
1926 Az Országos Magyar Diáknyomorenyhítő által kiadott emléklap minta példánya, 22x28cm
1198271
13137
259
Printed Materials
1926 Testnevelési utasítás. II. rész. Komplett széria. Összesen 10 füzet: 1. Játékok, 2. Szabadgyakorlatok, 3. Atlétika, 4 Szergyakorlatok, 5 Utazás, 6a Görög-római bírkózás, 6b Ökölvívás, 6c cselgáncs. 7 Kerékpározás, 8 Sielés, 9 Céllövő sport, 10 Egyéb ágak Bp. 1926, Országos Testnevelési Tanács - Stádium. A 38-72 l. között: A Magyar Labdarúgók Szövetsége játékszabályai. Kiadói, papírborítóban és tékában
1272867
13138
259
Printed Materials
Magyar Művészet. 1926. II évf. A Szinyei Merse Pál Társaság művészeti folyóirata. Szerk. Majovszky Pál. Több száz szövegközti és egész oldalas képpel illusztrálva. Kiadói, gerincén sérült, aranyozott egészvászon-kötésben. 855744
13139
259
Printed Materials
1926 A Szent István Akadémia Assisi Szent Ferenc halálának emlékére tartott ülésének díszes meghívója és programja
1245030
13140
259
Printed Materials
1927 Technológus Bál díszes meghívója és programja
1263321
13141
259
Printed Materials
1927-1943 A Turisták Lapja 14 száma.
1241470
13142
259
Printed Materials
1927 Német vegyiárú forgalmazó cég képes ismertető füzete, a különböző vegyi anyagok elkészítésének módjaival, benne néhány parfüm címke. / 1929 German chemical-ware company. Picture booklet with advertising. 264p. + XII.
1259441
13143
259
Printed Materials
1927-1928. Útitervek - Magyar Királyi Államvasutak kiadványa. I.B.U.SZ. Budapest. 134 p. Aranyozott papírkötésben.
1258759
13144
259
Printed Materials
Diárium azaz előjegyzési naptár az 1928-ik esztendőre. Bp., 1927, KMENy. 160 p. Kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
1278493
13145
259
Printed Materials
1928 Meghívó Regnum Marianum Szövetség báljára. 25,5x18,5 cm.
1279120
13146
259
Printed Materials
1928 Meghívó a budapesti könyvkötők, szíjgyártók, nyergesek, bőröndösök, bőrdíszművesek, kesztyűsök, kötszerészek, orvosi műszerészek, dobozgyártók, ostorkészítők, tokkészítők és tímárok ipartestületének jelmezbálkára a Szent Gellért Szállóba. 25x18,5 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF