Magyar Művészet. 1926. II évf. A Szinyei Merse Pál Társaság művészeti folyóirata. Szerk. Majovszky Pál.
Több száz szövegközti és egész oldalas képpel illusztrálva. Kiadói, gerincén sérült, aranyozott egészvászon-kötésben.