Drucksachen

Zahl der Lose: 367

cca 1930-1940 2 db, utazási prospektus német és angol nyelven(Koblenz, Bayerische Ostmark) / Koblenz and Bayerisches Ostmark tourist guides
13159.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1930-90 Vegyes, apró szentkép tétel, 50db, cca  3x2cm és 8x4cm
13160.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930-40 Tenisszel kapcsolatos nyomtatványok, borítékok,vegyes méretben és minőségben,  5db
13161.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1930 Ausztria, Stuttgart, Wiesbaden 3 db utazási brossura
13162.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1930 Bp.VII., Tóth András gyermekkocsi és játékáru üzemének babakocsit reklámozó szórólapja, 23x16 cm
13163.

Rufpreis:
1 600 HUF

1930-34 A II. világháború előtt megjelent Színházi Életi  magazin gyermekeknek szóló "Kis Magazin" c. mellékletének szórvány számai, benne többek között eredeti SICC úr képregénnyel, mesékkel, versekkel, stb., összesen 15 db : 1930: 19., 32. sz.; 1931: 5., 25. sz.; 1934: 18-19.,(2×)  26., 31. 32. (2×), 34., 36., 45. sz.
13164.

Rufpreis:
6 000 HUF

1930 Bp., A Nimród Vadászújság XVIII. évfolyamának összes száma egybekötve. Teljes évfolyam, 36 számmal. 628 p. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon- kötésben. A kötéstábla egy kis része ázástól elszíneződött. felpúposodott, azonban a lapokat ez kevéssé érte. Gerincen apró sérülés.
13165.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

cca 1930-1945 Mozi Csoki, a Szent István Csokoládégyár albuma 98 beragasztott színészképpel
13166.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930-51 Különböző régi olaszországi turisztikai nyomtatványok, olasz és német nyelven, 10db
13167.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930-51 Különböző régi osztrák turisztikai nyomtatványok,  német nyelven, 10db, vegyes méretben és minőségben
13168.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930-40 Beszkárt, kétoldalas, különböző számolócédulák, 2db, 13x7cm
13169.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1930-70 A Pesti református templom vegyes dokumentumai, levelei, nyomtatványai, okmányai ect.
13170.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF