Drucksachen Zahl der Lose: 367
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1275444
13159
259
Printed Materials
cca 1930-1940 2 db, utazási prospektus német és angol nyelven(Koblenz, Bayerische Ostmark) / Koblenz and Bayerisches Ostmark tourist guides 1275790
13160
259
Printed Materials
cca 1930-90 Vegyes, apró szentkép tétel, 50db, cca 3x2cm és 8x4cm 1158682
13161
259
Printed Materials
cca 1930-40 Tenisszel kapcsolatos nyomtatványok, borítékok,vegyes méretben és minőségben, 5db
1242221
13162
259
Printed Materials
cca 1930 Ausztria, Stuttgart, Wiesbaden 3 db utazási brossura
1275213
13163
259
Printed Materials
cca 1930 Bp.VII., Tóth András gyermekkocsi és játékáru üzemének babakocsit reklámozó szórólapja, 23x16 cm 1274155
13164
259
Printed Materials
1930-34 A II. világháború előtt megjelent Színházi Életi magazin gyermekeknek szóló "Kis Magazin" c. mellékletének szórvány számai, benne többek között eredeti SICC úr képregénnyel, mesékkel, versekkel, stb., összesen 15 db : 1930: 19., 32. sz.; 1931: 5., 25. sz.; 1934: 18-19.,(2×) 26., 31. 32. (2×), 34., 36., 45. sz.
1277608
13165
259
Printed Materials
1930 Bp., A Nimród Vadászújság XVIII. évfolyamának összes száma egybekötve. Teljes évfolyam, 36 számmal. 628 p. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon- kötésben. A kötéstábla egy kis része ázástól elszíneződött. felpúposodott, azonban a lapokat ez kevéssé érte. Gerincen apró sérülés.
1275401
13166
259
Printed Materials
cca 1930-1945 Mozi Csoki, a Szent István Csokoládégyár albuma 98 beragasztott színészképpel 1275720
13167
259
Printed Materials
cca 1930-51 Különböző régi olaszországi turisztikai nyomtatványok, olasz és német nyelven, 10db 1275728
13168
259
Printed Materials
cca 1930-51 Különböző régi osztrák turisztikai nyomtatványok, német nyelven, 10db, vegyes méretben és minőségben 1273050
13169
259
Printed Materials
cca 1930-40 Beszkárt, kétoldalas, különböző számolócédulák, 2db, 13x7cm 1278060
13170
259
Printed Materials
cca 1930-70 A Pesti református templom vegyes dokumentumai, levelei, nyomtatványai, okmányai ect.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF