Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 24

13554.

Rufpreis:
1 400 HUF

13555.

Rufpreis:
1 000 HUF

Horváth Árpád: Csodafegyverek. Bp., 1972, Zrínyi. 155 p. Kiadói műbőrkötésben.
13556.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csonkaréti Károly: Hadihajók a Dunán. Bp., 1980, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben, borító nélkül.
13557.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hadtörténeti Közlemények. 111 évf. 1. szám. 1998 március. Bp., 1998, Zrínyi. 305 p. Kiadói papírkötésben.
13558.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar Katonai Közlöny. 1913. VI. évfolyam VIII-IX. füzet. Szerkeszti és kiadja a M. Kir. Honvédelmi Miniszter Kirendelte Bizottság. 120 p.
13559.

Rufpreis:
1 200 HUF

13560.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gyalog Ödön: "Horthy Miklós katonája vagyok..." Egy tüzérszázados emlékiratai. Bp., 1992, General Press. Kiadói velúrkötésben, jó állapotban.
13561.

Rufpreis:
800 HUF

Tüzér voltam 48-ban. Naplójegyzetek a szabadságharcból. Nemzeti könyvtár sorozat.
13562.

Rufpreis:
1 000 HUF

Haller, Maximilian: Handbuch für den berittenen Officier der k.k. Fusstruppen. Wien, 1886. Selbstverlag. 116p. + 2t. Korabeli félvászon kötésben, jó állapotban / In half linen binding.
13563.

Rufpreis:
8 000 HUF

A Vörös Hadsereg szolgálati szabályzata. A Magyar Internacionalisták számára. Számos orosz szakkifejezést tartalmazó, de nem egészen kétnyelvű kiadvány. Rendkívül kis példányszámú kiadás, kereskedelmi forgalomba nem került. Bp., 1978, Honvédelmi Minisztérium. Kiadói aranyozott nyl-kötésben.
13564.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

1964 US Army Training center engineer. Fort Leonard Wood, Missouri. Képes ismertető könyv a kiképző központról. Egészvászon kötésben.
13565.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF