Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 24

Henriquez Vince: A Cs. és Kir. 9. sz. Gróf Nádasdy huszárezred története 1940-1918. December, 1930, Az Ezred Tisztikarának kiadása. Kiadói egészvászon kötés, gerince hiányos, megviselt állapotban.
13542.

Rufpreis:
6 000 HUF
10

Nagyrévi-Neppel György: Huszárok. Bp., 1973, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, ábrákkal, képekkel illusztrált, jó állapotban.
13543.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

13544.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

13545.

Rufpreis:
6 000 HUF

13546.

Rufpreis:
3 000 HUF

13547.

Rufpreis:
1 200 HUF

13548.

Rufpreis:
12 000 HUF

13549.

Rufpreis:
12 000 HUF

13550.

Rufpreis:
3 000 HUF

13551.

Rufpreis:
3 000 HUF

13552.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

13553.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF