1915 Az Új idők c. folyóirat II. kötet. Szépirodalmi művészeti és társadalmi képes hetilap. Szerkeszti: Herczeg Ferenc. Singer és Wolfner. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben, kissé sérült, hiányos gerinccel.
Dr. Jehlicska Ferenc Rezső: A pénz és a boldogság, vagyis a meggazdagodásnak túlságos vágyáról. Bp., 1915, Szent István Társulat. 30 p. Kiadói, gerincén sérült kartonkötésben.
1916-18 A tenger. Tengerészeti és tudományos, közgazdasági és társadalmi képes havi folyóirat. A Magyar Adria Egyesület közlönye, szerk.:Gonda Béla. 2szám, 26x18cm
1917 A Fény. Művészfényképezési folyóirat. Szerkeszti Hoffmann Viktor. XII. évf. 2. szám. Kozma Lajos által tervezett szecessziós borítóval. A kötés fellazult, a lapok kijárnak.
Der Zwiebelfisch. Eine kleine Zeitschrift für Bücher und andere Dinge. 1919/17. VIII. Jahrgang. Heft. München, 1917, Hans Von Weber Verlag. 192 p. Korabeli félvászonkötésben.