Drucksachen

Zahl der Lose: 372

13020.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1909 Hirdetmény kötelező himlőoltásról. A hátoldalon üzenet Emmerling Vilmos Károlynak, az első fővárosi hirdetővállalat megalapítójának, miszerint a hirdetmény 100 példányban a II kerületben kifüggesztendő. Budapest II. kerületi elöljáróságának pecsétjével és Badál Ede helyettes elöljáró aláírásával.
13021.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1910 Kossuth bankó mintájú reklámnyomtatvány.
13022.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1910-1920 Képes borítójú nótáskönyvek gyűjteménye. Sas Náci, Révffy Lajos. Fráter Lóránd, Bodrogi Zsigmond. 6 db különböző. Tékában.
13023.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910 Bécs, magyar városnéző társaság illusztrált ismertetője / 1910 Vienna sightseeing tour illustrated guide 16p.
13024.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1910 A Karetyl műlovas testvérek reklámlapja
13025.

Rufpreis:
800 HUF

13026.

Rufpreis:
3 000 HUF

13027.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Budapesti Ujságírók Egyesülete 1910-ik évi almanachja.Utazás az újságírás körül. Szerk. Szerdahelyi Sándor. Bp. (1909. Révai és Salamon.) 229 l. 58 lev. (Hirdetések.) Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. A kötet központi témája az újságírás. Külön fejezet foglalkozik a jubiláns Pesti Hírlappal és Mikszáth Kálmánnal. Mikszáth, Heltai, Molnár Ferenc és Ambrus Zoltán írásaival. A reklámanyagban érdekes írások olvashatók többek között neves vendéglőkről, mint a Kommer-Gundel féle Virágbokorról, a Wampeticsről ill. az Uj Idők kávéházról. A kötés Gottermayer Nándor műhelyében készült.
13028.

Rufpreis:
3 000 HUF

1910 Engel Károly Elektromos Szerelési Anyagok és Készülékek Gyára gyengeáramú árjegyzéke. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13029.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1910 Murgács Kálmán legujabb hazafias dalai. Nótafüzet. 14p.
13030.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1910 Zemplénvármegyei irka, hátoldalán a vármegye térképével
13031.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF