Drucksachen

Zahl der Lose: 372

cca 1900 Bp., Athenauem nyomda képeslap méretű reklámkártya grafikával
13008.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 Bp., VI. Kusnossy kotta nyomda képeslap méretű reklámkártya
13009.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 Bp., VII. Bruchsteiner és fia lithográfiai műintézet és bádogplakát gyár képeslap méretű reklámkártya
13010.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca  1900-20 Litho, csipke szentképek kis hibával, 3db, különböző méretben és minőségben, cca 10x8cm
13011.

Rufpreis:
1 200 HUF

XIX. sz vége: Őseinket ábrázoló fametszetek, közte Árpád szivarcímke
13012.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 Magyar nóta kottája. Nemzetiszín lithográfia 26x34 cm
13013.

Rufpreis:
1 800 HUF

13014.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1903 Czibakházai Motor-Malom Részvénytársaság könyvecskéje, értéke 20 korona, 16x10cm Kissé megviselt
13015.

Rufpreis:
1 200 HUF

1907 Huszadik század. Társadalomtudományi és Szociálpolitikai Szemle. Szerk.:Jászi Oszkár. 8. évf. XVI. kötet. jul-dec. Bp., Deutsch Zsigmond és Tsa, pp.:604, félvászon kötésben.
13016.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hogyan lett az ember. Irta Doktor. Bp., 1907, Europa Irodalmi és Nyomdai Rt. 35 p. Kiadói tűzött papírkötésben, a gerince kissé sérült.
13017.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Szent család. Havi folyóirat keresztény családok számára. Szerk. P. Soós István O.C. XIX. évf. 3. füzet. 1908. márczius. 30 p. Gerincén a papírkötés elszakadt.
13018.

Rufpreis:
800 HUF

1908 Huszadik század. Társadalomtudományi és Szociálpolitikai Szemle. Szerk.:Jászi Oszkár. 9. évf. XVII. kötet. jan-jún. Bp., Deutsch Zsigmond és Tsa, 695 p. Korabeli félvászonkötésben.
13019.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF