Drucksachen Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1266236
13008
258
Printed Materials
cca 1900 Bp., Athenauem nyomda képeslap méretű reklámkártya grafikával
1266229
13009
258
Printed Materials
cca 1900 Bp., VI. Kusnossy kotta nyomda képeslap méretű reklámkártya 1266227
13010
258
Printed Materials
cca 1900 Bp., VII. Bruchsteiner és fia lithográfiai műintézet és bádogplakát gyár képeslap méretű reklámkártya 1265813
13011
258
Printed Materials
cca 1900-20 Litho, csipke szentképek kis hibával, 3db, különböző méretben és minőségben, cca 10x8cm 1271739
13012
258
Printed Materials
XIX. sz vége: Őseinket ábrázoló fametszetek, közte Árpád szivarcímke
1256862
13013
258
Printed Materials
cca 1900 Magyar nóta kottája. Nemzetiszín lithográfia 26x34 cm
1266853
13014
258
Printed Materials
1272058
13015
258
Printed Materials
1903 Czibakházai Motor-Malom Részvénytársaság könyvecskéje, értéke 20 korona, 16x10cm Kissé megviselt
1208219
13016
258
Printed Materials
1907 Huszadik század. Társadalomtudományi és Szociálpolitikai Szemle. Szerk.:Jászi Oszkár. 8. évf. XVI. kötet. jul-dec. Bp., Deutsch Zsigmond és Tsa, pp.:604, félvászon kötésben. 1254298
13017
258
Printed Materials
Hogyan lett az ember. Irta Doktor. Bp., 1907, Europa Irodalmi és Nyomdai Rt. 35 p. Kiadói tűzött papírkötésben, a gerince kissé sérült.
1268465
13018
258
Printed Materials
A Szent család. Havi folyóirat keresztény családok számára. Szerk. P. Soós István O.C. XIX. évf. 3. füzet. 1908. márczius. 30 p. Gerincén a papírkötés elszakadt.
1248677
13019
258
Printed Materials
1908 Huszadik század. Társadalomtudományi és Szociálpolitikai Szemle. Szerk.:Jászi Oszkár. 9. évf. XVII. kötet. jan-jún. Bp., Deutsch Zsigmond és Tsa, 695 p. Korabeli félvászonkötésben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF