Drucksachen

Zahl der Lose: 372

12983.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

12984.
Materialzeichen

Rufpreis:
2 400 HUF

Andrees Allgemeiner Handatlas. Második kiadás. Bielefeld & Leipzig, 1886, Velhagen & Klasig Verlag. 120 térképpel. Nagyalakú, gerincén megerősített, kissé kopottas vászonborítású album, cserélt előzékekkel. Több lapon elázásból adódó színes folt.
12985.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1886 Borsszem Jankó 971. szám
12986.

1886 Borsszem Jankó 971. szám

Rufpreis:
1 000 HUF

1886 Borsszem Jankó 955. szám
12987.

1886 Borsszem Jankó 955. szám

Rufpreis:
800 HUF

1887 Kolozsvári szabadkőműves "Unio" oklevél a Magyarországi Symbolikus Nagypáholyba való beiktatásáról, kartonra kasírozva, kis hibával, 30x42cm
12988.

Gelöscht

1888 Illustrirter Katalog der internationalen Jubilaums-Kunst-Austelleung. Wien, Aranyozott kiadói egsézvászon kötésben.  pp.:308, 22x14cm
12989.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

12991.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

1889 "Körút a Balatonon", részlet a Vasárnapi Újság 20. számából szöveg közti képanyaggal
12992.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1890 Zágráb litho leporello 11 litho városképpel / Litho leporello without a cover with 11 images
12993.

Rufpreis:
1 000 HUF

1894 Nyomtatványok , Szilágyi Sándor A Magyar Nemzet Történetéhez c. könyvből, vegyes minőségben, 11db, 25x16cm
12994.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1895 Neuestes Album von Frankfurt am Main.  20 kőnyomat látképet tartalmazó leporelló, aranyozott vászonkötésben. A hajtások mentén több kép is elszakadt.
12995.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF