Drucksachen Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1049487
12983
258
Printed Materials
397333
12984
258
Printed Materials
1254947
12985
258
Printed Materials
Andrees Allgemeiner Handatlas. Második kiadás. Bielefeld & Leipzig, 1886, Velhagen & Klasig Verlag. 120 térképpel. Nagyalakú, gerincén megerősített, kissé kopottas vászonborítású album, cserélt előzékekkel. Több lapon elázásból adódó színes folt.
1245070
12986
258
Printed Materials
1886 Borsszem Jankó 971. szám
1245073
12987
258
Printed Materials
1886 Borsszem Jankó 955. szám 1268091
12988
258
Printed Materials
1887 Kolozsvári szabadkőműves "Unio" oklevél a Magyarországi Symbolikus Nagypáholyba való beiktatásáról, kartonra kasírozva, kis hibával, 30x42cm 1271153
12989
258
Printed Materials
1888 Illustrirter Katalog der internationalen Jubilaums-Kunst-Austelleung. Wien, Aranyozott kiadói egsézvászon kötésben. pp.:308, 22x14cm
1053773
12991
258
3800
Printed Materials
1268243
12992
258
Printed Materials
1889 "Körút a Balatonon", részlet a Vasárnapi Újság 20. számából szöveg közti képanyaggal
1266098
12993
258
Printed Materials
cca 1890 Zágráb litho leporello 11 litho városképpel / Litho leporello without a cover with 11 images 1268151
12994
258
Printed Materials
1894 Nyomtatványok , Szilágyi Sándor A Magyar Nemzet Történetéhez c. könyvből, vegyes minőségben, 11db, 25x16cm 1265516
12995
258
Printed Materials
cca 1895 Neuestes Album von Frankfurt am Main. 20 kőnyomat látképet tartalmazó leporelló, aranyozott vászonkötésben. A hajtások mentén több kép is elszakadt. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF