Keramiken Zahl der Lose: 41
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1247912
11060
257
Art-ceramics
Gránit szegfűszeges kerámia fűszertartó, 2 db, egyiken hajszálrepedéssel, jelzett, 9x5x5 cm 1247904
11061
257
Art-ceramics
Iparművészeti festett mázas kerámia bögre, hibátlan, m: 9 cm, d: 9 cm
1228346
11062
257
Art-ceramics
Hires János(1943-2013): Félszemű. Kerámia, sérült, jelzett, m: 26 cm 1255561
11063
257
Art-ceramics
Goebel (1944-49) kéményseprő fiúcska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10x11cm
1090119
11064
257
Art-ceramics
cca 1960 Carstens Tönnieshof padló váza, jelzett, apró mázhibákkal, kézzel festett, m:45 cm
1260873
11065
257
Art-ceramics
Jelzett, keleti motívumos, kerámiaváza,matricás, 22x17cm 1198516
11066
257
Art-ceramics
Ismeretlen alkotó: Alvó fej, festett kerámia, apró hibákkal, m:22 cm
1263084
11067
257
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-): Kislány masnival. Kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:13 cm 1167434
11068
257
Art-ceramics
Tófej kerámia váza, kis lepattanással, matricával jelzett, m: 9 cm
1202532
11069
257
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos retro tál, mázas festett kerámia, apró lepattanással, jelzett, 20×17 cm
1202477
11070
257
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos retro asztali lámpa, mázas festett kerámia, búra nélkül, m:20 cm 1198164
11071
257
Art-ceramics
Fejes korsó, mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m:14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF