Keramiken Zahl der Lose: 41
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1263871
11084
257
Art-ceramics
Repesztett mázas váza, jelzés nélkül, alján apró lepattanással, m:33 cm 1261573
11085
257
Art-ceramics
Retró kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, 24cm 1259338
11086
257
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Fekete-sárga csíkos váza, festett, mázas kerámia, jelzett, restaurált, az alján apró lepattanásokkal, m: 31,5 cm 1261684
11087
257
Art-ceramics
Repesztett mázas kerámia váza, hibátlan, jelzés nélkül, m:12,5 cm
1261690
11088
257
Art-ceramics
Szecessziós stílusú kínáló tál, kézzel festett, jelzés nélkül, jó állapotban, 32×31 cm 1261693
11089
257
Art-ceramics
Jelzett retró fali tál, festett mázas kerámia, hibátlan, 21×21 cm
1184948
11090
257
Art-ceramics
Söröző férfi, kerámia szobor lepattanásokkal, jelzés nélkül, m: 26 cm
1250035
11091
257
Art-ceramics
Jelzett kaspó párban, festett cserép, egyiken repedéssel, m:12 cm, d:16 cm (2×) 1240955
11092
257
Art-ceramics
Jelzett darus tányér, kézzel festett mázas kerámia, jó állapotban, d:22,5 cm
1176846
11093
257
Art-ceramics
Jelzett dísztál "Ministerium des Innern und für Sport" és "Polizei Rheinland-Pfalz" felirattal, festett mázas kerámia, hibátlan, d:27 cm
1264216
11094
257
Art-ceramics
Tófej kerámia váza és kaspó, apró lepattanással, jelzett, váza m: 23,5 cm, kaspó: d: 17 cm, m: 13 cm
1264261
11095
257
Art-ceramics
Budapest feliratú népi mintás kerámia falitányér, népi mintás fali tányérral, 2 db, kézzel festett, hibátlan, d: 25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF