Keramiken

Zahl der Lose: 41

Repesztett mázas váza, jelzés nélkül, alján apró lepattanással, m:33 cm
11084.

Rufpreis:
1 200 HUF

Retró kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, 24cm
11085.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gorka Lívia (1925-2011): Fekete-sárga csíkos váza, festett, mázas kerámia, jelzett, restaurált, az alján apró lepattanásokkal, m: 31,5 cm
11086.

Rufpreis:
8 000 HUF

Repesztett mázas kerámia váza, hibátlan, jelzés nélkül, m:12,5 cm
11087.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szecessziós stílusú kínáló tál, kézzel festett, jelzés nélkül, jó állapotban,  32×31 cm
11088.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jelzett retró fali tál, festett mázas kerámia, hibátlan, 21×21 cm
11089.

Rufpreis:
1 800 HUF

Söröző férfi, kerámia szobor lepattanásokkal, jelzés nélkül, m: 26 cm
11090.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jelzett kaspó párban, festett cserép, egyiken repedéssel, m:12 cm, d:16 cm (2×)
11091.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jelzett darus tányér, kézzel festett mázas kerámia, jó állapotban, d:22,5 cm
11092.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jelzett dísztál "Ministerium des Innern und für Sport" és "Polizei Rheinland-Pfalz" felirattal, festett mázas kerámia, hibátlan, d:27 cm
11093.

Rufpreis:
800 HUF

Tófej kerámia váza és kaspó, apró lepattanással, jelzett, váza m: 23,5 cm, kaspó: d: 17 cm, m: 13 cm
11094.

Rufpreis:
2 400 HUF

Budapest feliratú népi mintás kerámia falitányér, népi mintás fali tányérral, 2 db, kézzel festett, hibátlan, d: 25 cm
11095.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF