Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 22
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1257657
11061
256
24000
Sculptures, statuettes, plaques
Héra József (1976- ): Madárcsalád, fehér márvány, jelzett, m: 19,5 cm
1257699
11062
256
Kormos István (?-?): Kubikos. Festett gipsz, apró hibákkal, jelzett, m:21 cm, h: 25 cm 1255769
11063
256
Afrikai fa szobor, m: 34 cm 1255755
11064
256
Afrikai fa szobor, jó állapotban, 21,5x19 cm 1137214
11065
256
Olvashatatlan jelzéssel: Ecce Homo, Jézus büszt, kerámia fém posztamensen, lepattanásokkal, 28x12cm 1169568
11066
256
Favágó, festett fém szobor, alabástrom talapzaton, jelzés nélkül, sérült, m: 13,5 cm
876709
11067
256
1109435
11068
256
34000
1064364
11069
256
190000
1207169
11070
256
80000
Antik álló Buddha templomi szobor. Aranyozott-festett fa, jelzés nélkül, festék lepattanásokkal, sérült ujjakkal / Antique standing Budha statue, gold layered, painted wood. m:57 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF