Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 22

Héra József (1976- ): Madárcsalád, fehér márvány, jelzett, m: 19,5 cm
11061.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Kormos István (?-?): Kubikos. Festett gipsz, apró hibákkal, jelzett, m:21 cm, h: 25 cm
11062.

Rufpreis:
12 000 HUF

Afrikai fa szobor, m: 34 cm
11063.

Afrikai fa szobor, m: 34 cm

Rufpreis:
1 000 HUF
22

Afrikai fa szobor, jó állapotban, 21,5x19 cm
11064.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Ecce Homo, Jézus büszt, kerámia fém posztamensen, lepattanásokkal, 28x12cm
11065.

Rufpreis:
4 000 HUF

Favágó, festett fém szobor, alabástrom talapzaton, jelzés nélkül, sérült, m: 13,5 cm
11066.

Rufpreis:
1 000 HUF

11067.

Rufpreis:
4 000 HUF

11068.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

11069.

Rufpreis:
190 000 HUF
514,91
593,75

Antik álló Buddha templomi szobor. Aranyozott-festett fa, jelzés nélkül, festék lepattanásokkal, sérült ujjakkal / Antique standing Budha statue, gold layered, painted wood. m:57 cm
11070.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF