Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 22
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1238988
11048
256
Sculptures, statuettes, plaques
Jelzés nélkül: Mormota, bronz, alabástrom talapzaton, m:4cm
1245782
11049
256
50000
Kerényi Jenő (1908-1975): Kakas, bronz, jelzett, számozott (7/2), m: 27 cm 1207497
11050
256
120000
XIX. sz. Vietnám/Kambodzsa: Három álló Buddha festett faragott antik fa szobor, jelzés nélkül, festék lepattanásokkal, sérült / XIXth century standing Budddhas 3 carved antique wood statues from Vietnam/Cambodia. With minor fault m:59 cm
1200233
11052
256
26000
Szecessziós térdelő lány, ón, márvány talapzaton (sérült), jelzés nélkül, m:14 cm
1250957
11053
256
15000
Vietnami szobor, szantálfa, kis sérüléssel, jelzés nélkül, m: 59 cm / Vietnamese sandalwood statue with small damage, without mark, h: 59 cm 1252646
11054
256
Szűz Máriát ábrázoló fém fali plakett, jelzett ("G. Bosisio No. 1359-D), kis kopásnyomokkal, 21×17 cm
1252632
11055
256
Ré egyiptomi istent ábrázoló fém szobor, lekopással, m: 19 cm 1132876
11056
256
Pénznyelő szivarozó " ole-puffer" bulldog, festett vas, újszerű állapotban, m:20 cm/ Foundry iron cast english ole puffer cigar bulldog advertising mechanical bank
1237902
11057
256
Jelzés nélkül: Cigarettázó fiúcska, bronzszobor márvány szupporton,11x5cm
1237913
11058
256
Jelzés nélkül: Parasztlány, bronzírozott spiáter szobor porcelán talapzaton, 21cm
1237920
11059
256
Olvashatatlan jelzéssel: Puttós tintatartó, spiáter, kopottas, m:17cm
1257659
11060
256
19000
Héra József (1976- ): Angyal, kalcitmárvány, jelzett, m: 27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF