Uhren

Zahl der Lose: 30

Aranyszínű oroszlános fa órakeret, sérült, m: 38,5 cm
11386.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Kovácsműhelyt ábrázoló fém óraház, m: 23,5 cm
11387.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gazdagon díszített puttós óraház, réz, sérült, m: 22,5 cm
11388.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szecessziós, festett fém órakeret, benne nem működő óraszerkezettel, kopásnyomokkal, m: 25 cm
11389.

Rufpreis:
6 000 HUF

Díszes fa órakeret, kis sérüléssel, 20×18×9,5 cm
11390.

Rufpreis:
1 000 HUF

XIX. sz vége: Lenzkrich utazó óra, működik, jelzett, eredeti dobozában / End of XIXth century: Lenzkirch traveller's watch, with original watch. Works well. 8×8 cm
11391.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF