Uhren Zahl der Lose: 30
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1244934
11386
255
Watches
Aranyszínű oroszlános fa órakeret, sérült, m: 38,5 cm 1244932
11387
255
Watches
Kovácsműhelyt ábrázoló fém óraház, m: 23,5 cm 1244931
11388
255
Watches
Gazdagon díszített puttós óraház, réz, sérült, m: 22,5 cm
1244927
11389
255
Watches
Szecessziós, festett fém órakeret, benne nem működő óraszerkezettel, kopásnyomokkal, m: 25 cm
1244905
11390
255
Watches
Díszes fa órakeret, kis sérüléssel, 20×18×9,5 cm
1204747
11391
255
15000
Watches
XIX. sz vége: Lenzkrich utazó óra, működik, jelzett, eredeti dobozában / End of XIXth century: Lenzkirch traveller's watch, with original watch. Works well. 8×8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF