Uhren Zahl der Lose: 30
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1246779
11373
255
Watches
Heritage collection zsebóra, működik, eredeti dobozában 1246700
11374
255
15000
Watches
1240227
11375
255
Watches
Gustav Becker antik asztali óra, hiányos, nem működik, festett porcelán számlappal, 2448 sorszámmal, m:29 cm
1241881
11376
255
110000
Watches
1242311
11377
255
Watches
Régi hatású burás forgós óra, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm
1151677
11379
255
Watches
Háromszög alakú asztali óra, nem működik, 21×23 cm
1240157
11380
255
Watches
Vegyes óra tétel: karórák, stopperek: Omega, Doxa, Slava, Pobeda, Raktea, stb., három közülük szíjjal, egy részük működik, némelyik sérült, összesen 10 db 1143819
11381
255
Watches
XX. sz eleje: Junghans zenélő utazó óra, félütős. Működő zeneélő szerkezettel, de nem jár. Fém és üveg test / Vintage travel watch plays music. 16 cm 1248431
11382
255
Watches
Antik asztali óraház, mázas kerámia, apró lepattanásokkal, 26×20 cm
1246710
11383
255
15000
Watches
1246739
11384
255
26000
Watches
1246784
11385
255
150000
Watches
Omega arany (Au) 14 K karóra, másodperc mutatós, működik, jelzett bőr szíjjal Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF