Uhren

Zahl der Lose: 30

Heritage collection zsebóra, működik, eredeti dobozában
11373.

Rufpreis:
2 000 HUF

11374.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Gustav Becker antik asztali óra, hiányos, nem működik, festett porcelán számlappal, 2448 sorszámmal,  m:29 cm
11375.

Rufpreis:
8 000 HUF

11376.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Régi hatású burás forgós óra, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm
11377.

Rufpreis:
1 000 HUF

Háromszög alakú asztali óra, nem működik, 21×23 cm
11379.

Rufpreis:
800 HUF

Vegyes óra tétel: karórák, stopperek: Omega, Doxa, Slava, Pobeda, Raktea, stb., három közülük szíjjal, egy részük működik, némelyik sérült, összesen 10 db
11380.

Rufpreis:
1 000 HUF
22

XX. sz eleje: Junghans zenélő utazó óra, félütős. Működő zeneélő szerkezettel, de nem jár. Fém és üveg test / Vintage travel watch plays music. 16 cm
11381.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Antik asztali óraház, mázas kerámia, apró lepattanásokkal, 26×20 cm
11382.

Rufpreis:
4 000 HUF

11383.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

11384.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Omega arany (Au) 14 K karóra, másodperc mutatós, működik, jelzett bőr szíjjal
11385.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF