Juwelen Zahl der Lose: 121
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1232676
19036
255
2200
Jewellery
Ezüst, glídes nyaklánc, jelzett, Ag., 10,9gr., 45cm/Silver, glides necklace, marked, Ag. 10,9gr., 45cm 1232679
19037
255
Jewellery
Ezüst, Figaro nyaklánc, jelzett, Ag., 24,5gr., 57cm/Silver, Figaro necklace, marked, Ag. 24,5gr., 57cm 1232690
19038
255
Jewellery
Ezüst, fantázia nyaklánc, jelzett, Ag., 8,5gr., 56cm/Silver, fantasy necklace, marked, Ag. 8,5gr., 56cm 1233115
19039
255
Jewellery
Ezüst szívmedál, jelzett, Ag., 5,6gr./ Silver heart pendant, marked, Ag. 5,6gr. 1248612
19040
255
Jewellery
Ezüst (Ag.) lánc, csiszolt gránáttal és gyönggyel, bruttó: 6 g
1248620
19041
255
Jewellery
Ezüst (Ag.) kígyós gyűrű, méret: 56, nettó: 4,6 g 1248625
19042
255
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc motoros medállal, h:30 cm, nettó: 11 g
1248627
19043
255
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc szintetikus kő medállal, h:22 cm, bruttó: 5,8 g 1248636
19044
255
Jewellery
Ezüst (Ag.) fülbevaló teklagyönggyel, bruttó: 2,8 g
1248691
19045
255
Jewellery
Ezüst (Ag.) hajtű, almandinnal, h:7 cm, bruttó: 6 g 1247585
19046
255
Jewellery
XIX. sz vége: Thale a. H. aranyozott ezüst kanál, zománcfestett képpel és címerrel / Vintage silver spoon. Thale a. H., Germany 11 g 1222392
19047
255
Jewellery
Ezüst kulcstartók, Ag., 22,5gr.,jelzett, 2db, cca 10cm/ Silver key chains, Ag. 22,5gr., marked, 2,cca 10cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF