Juwelen

Zahl der Lose: 121

Ezüst, glídes nyaklánc, jelzett, Ag., 10,9gr., 45cm/Silver, glides necklace, marked, Ag. 10,9gr., 45cm
19036.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst, Figaro nyaklánc, jelzett, Ag., 24,5gr., 57cm/Silver, Figaro necklace, marked, Ag. 24,5gr., 57cm
19037.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst, fantázia nyaklánc, jelzett, Ag., 8,5gr., 56cm/Silver, fantasy necklace, marked, Ag. 8,5gr., 56cm
19038.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst szívmedál,  jelzett, Ag., 5,6gr./ Silver heart pendant, marked, Ag. 5,6gr.
19039.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst (Ag.) lánc, csiszolt gránáttal és gyönggyel, bruttó: 6 g
19040.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst (Ag.) kígyós gyűrű, méret: 56, nettó: 4,6 g
19041.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst (Ag.) nyaklánc motoros medállal, h:30 cm, nettó: 11 g
19042.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst (Ag.) nyaklánc szintetikus kő medállal, h:22 cm, bruttó: 5,8 g
19043.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst (Ag.) fülbevaló teklagyönggyel, bruttó: 2,8 g
19044.

Rufpreis:
800 HUF

Ezüst (Ag.) hajtű, almandinnal, h:7 cm, bruttó: 6 g
19045.

Rufpreis:
1 200 HUF

XIX. sz vége: Thale a. H. aranyozott ezüst kanál, zománcfestett képpel és címerrel / Vintage silver spoon. Thale a. H., Germany 11 g
19046.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ezüst kulcstartók, Ag., 22,5gr.,jelzett, 2db, cca 10cm/  Silver key chains, Ag. 22,5gr., marked, 2,cca 10cm
19047.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF