Juwelen

Zahl der Lose: 121

Ezüst (Ag.) merőkanál, jelzett, mesterjeggyel (K.M.) apró horpadással, h:28 cm, nettó:164 g
19060.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst cukorka tartó edény / Silver pot 216g 12x12 cm
19061.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst (Ag.) lengyel historizáló gyertyatartó pár, jelzett, jó állapotban, nettó:620 g, m:33 cm (2×) /  Pair of Polish silver (Ag.) candlestick, marked, in good condition, net weight: 620 g, h: 33 cm each
19062.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

19065.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst(Ag) süteményes villakészlet, lapáttal, jelzett, br: 169 g
19066.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1930 Arany (Au.) 14K kereszt medál, türkiz kövekkel, bruttó: 2,7 g, 3,5×2 cm
19068.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Ezüst kiskanalak, Ag., 32,8gr., jelzett,3db, cca 8-10cm/ Small silver spoons, Ag. 32,8gr., Marked, cca 8-10cm
19069.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Ezüst képkeretek, Ag., br.: 29,7gr.,jelzett, 2db, kis hibákkal, cca d:8cm/Silver picture frames, Ag, br .: 29,7gr, marked, 2, d approx 8cm
19070.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst csiperkegomba, jelzett, Ag., 17,4gr., 3x3cm/Silver mushroom, marked, Ag. 17,4gr. 3x3cm
19071.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Ezüst (Ag.) nyaklánc nyuszis medállal, h:19 cm nettó:6,4 g
19072.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst (Ag.) nyaklánc szíves medállal, zománc díszítéssel, h:27, bruttó: 15 g
19073.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Zománcozott ezüst(Ag) karkötő apró gyöngyökkel díszítve, zománc kopott, jelzett, br: 27,9 g
19074.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF