Juwelen Zahl der Lose: 121
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1246438
19060
255
Jewellery
Ezüst (Ag.) merőkanál, jelzett, mesterjeggyel (K.M.) apró horpadással, h:28 cm, nettó:164 g 1247595
19061
255
24000
Jewellery
Ezüst cukorka tartó edény / Silver pot 216g 12x12 cm 1208717
19062
255
150000
Jewellery
Ezüst (Ag.) lengyel historizáló gyertyatartó pár, jelzett, jó állapotban, nettó:620 g, m:33 cm (2×) / Pair of Polish silver (Ag.) candlestick, marked, in good condition, net weight: 620 g, h: 33 cm each
986907
19065
255
40000
Jewellery
1193497
19066
255
Jewellery
Ezüst(Ag) süteményes villakészlet, lapáttal, jelzett, br: 169 g 1250344
19068
255
26000
Jewellery
cca 1930 Arany (Au.) 14K kereszt medál, türkiz kövekkel, bruttó: 2,7 g, 3,5×2 cm
1227786
19069
255
8500
Jewellery
Ezüst kiskanalak, Ag., 32,8gr., jelzett,3db, cca 8-10cm/ Small silver spoons, Ag. 32,8gr., Marked, cca 8-10cm
1227963
19070
255
Jewellery
Ezüst képkeretek, Ag., br.: 29,7gr.,jelzett, 2db, kis hibákkal, cca d:8cm/Silver picture frames, Ag, br .: 29,7gr, marked, 2, d approx 8cm
1238179
19071
255
4600
Jewellery
Ezüst csiperkegomba, jelzett, Ag., 17,4gr., 3x3cm/Silver mushroom, marked, Ag. 17,4gr. 3x3cm 1248657
19072
255
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc nyuszis medállal, h:19 cm nettó:6,4 g
1248675
19073
255
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc szíves medállal, zománc díszítéssel, h:27, bruttó: 15 g 1244781
19074
255
Jewellery
Zománcozott ezüst(Ag) karkötő apró gyöngyökkel díszítve, zománc kopott, jelzett, br: 27,9 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF