Juwelen Zahl der Lose: 121
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1247539
19012
255
4600
Jewellery
XIX. sz vége: Berlin ezüst kanál, zománcfestett képpel és címerrel / Vintage silver spoon. Berlin, Germany 13,7 g 1247540
19013
255
4400
Jewellery
XIX. sz vége: Heilbronn ezüst kanál, zománcfestett képpel és címerrel / Vintage silver spoon. Heilbronn, Germany 13,7 g 1247559
19014
255
Jewellery
XIX. sz vége: Figurális díszítésű jelzett ezüst kanál / Vintage silver spoon. 10,6g 1247567
19015
255
Jewellery
XIX. sz vége: Dessau aranyozott ezüst kanál, zománcfestett képpel és címerrel / Vintage silver spoon. Dessau, Germany 11 g 1222477
19016
255
Jewellery
Ezüst 10 eurós érme "Rhone -Alpes" kifúrva,d:3cm/ EUR 10 silver coin "Rhone -Alpes",d: 3cm
1217956
19017
255
Jewellery
Arany(Au) szkarabeusz medál, jelzett, 1,1 g 1233018
19018
255
Jewellery
Ezüst medálok, nyilas+ kulcs, az egyik jelzett, Ag., 2gr., 2db/ Silver medals, Arrow+ key, marked, Ag. 2gr., 2 pc 1233072
19019
255
Jewellery
Ezüst teve medál, jelzett, Ag., 3gr./ Silver medals camel, marked, Ag. 3gr.
1232616
19020
255
4600
Jewellery
Ezüst fonott nyaklánc, jelzett, Ag., 23,3gr., 46cm/Silver braided necklace, marked, Ag. 23,3gr., 46cm
1232625
19021
255
8500
Jewellery
Ezüst, ívelt, vastagszemű karlánc, jelzett, Ag., 43,7gr., 23cm/Silver, curved, thick eye bracelet, marked,Ag. 43,7gr., 23cm
1232635
19022
255
Jewellery
Ezüst, antikolt, királykarlánc, jelzett, Ag., 11,9gr., 21,5cm/Silver, bracelet, marked,Ag. 11,9gr. 21,5cm 1232643
19023
255
4800
Jewellery
Ezüst, szögletes szemű, vastag karlánc,jelzett, Ag., 22,2gr., 22,5cm/ Silver, square-eyed, thick chains, marked, Ag. 22,2gr. 22,5cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF