Juwelen

Zahl der Lose: 121

XIX. sz vége: Berlin ezüst kanál, zománcfestett képpel és címerrel / Vintage silver spoon. Berlin, Germany 13,7 g
19012.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

XIX. sz vége: Heilbronn ezüst kanál, zománcfestett képpel és címerrel / Vintage silver spoon. Heilbronn, Germany 13,7 g
19013.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

XIX. sz vége: Figurális díszítésű jelzett ezüst kanál / Vintage silver spoon. 10,6g
19014.

Rufpreis:
2 000 HUF

XIX. sz vége: Dessau aranyozott ezüst kanál, zománcfestett képpel és címerrel / Vintage silver spoon. Dessau, Germany 11 g
19015.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst 10 eurós érme "Rhone -Alpes" kifúrva,d:3cm/  EUR 10 silver coin "Rhone -Alpes",d: 3cm
19016.

Rufpreis:
3 000 HUF

Arany(Au) szkarabeusz medál, jelzett, 1,1 g
19017.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst medálok, nyilas+ kulcs, az egyik jelzett, Ag., 2gr., 2db/ Silver medals, Arrow+ key,  marked, Ag. 2gr., 2 pc
19018.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst teve medál,  jelzett, Ag., 3gr./  Silver medals camel, marked, Ag. 3gr.
19019.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst fonott nyaklánc, jelzett, Ag., 23,3gr., 46cm/Silver braided necklace, marked, Ag. 23,3gr., 46cm
19020.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Ezüst, ívelt, vastagszemű karlánc, jelzett, Ag., 43,7gr., 23cm/Silver, curved, thick eye bracelet, marked,Ag. 43,7gr., 23cm
19021.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Ezüst, antikolt, királykarlánc, jelzett, Ag., 11,9gr., 21,5cm/Silver, bracelet, marked,Ag. 11,9gr. 21,5cm
19022.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst, szögletes szemű, vastag karlánc,jelzett,  Ag., 22,2gr., 22,5cm/ Silver, square-eyed, thick chains, marked, Ag. 22,2gr. 22,5cm
19023.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF