Tétel

Katalognummer:

11120.
Beendet 25. Gross-Auktion
Porzellan

Rufpreis:

150 000 HUF

Beschreibung:

Zsolnay áttört díszbonbonier (Mályva-sorozatból), kézzel festett porcelánfajansz, plasztikus rátétekkel, jelzett (masszába nyomott Made in Austria Hungary illetve Zsolnay Pécs márkajelzés), formaszám: 3823, restaurált, m:18 cm, d:21 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván