Porzellan Zahl der Lose: 12
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1370452
11120
25
150000
Zsolnay áttört díszbonbonier (Mályva-sorozatból), kézzel festett porcelánfajansz, plasztikus rátétekkel, jelzett (masszába nyomott Made in Austria Hungary illetve Zsolnay Pécs márkajelzés), formaszám: 3823, restaurált, m:18 cm, d:21 cm 1321426
11121
25
150000
Zsolnay díszváza, kézzel festett porcelánfajansz, egész testen áttört és domború virágmintás díszítéssel, jelzett (TJM cca 1890), apró tűzrepedésekkel, formaszám:3967, m:31 cm 1370508
11122
25
80000
Zsolnay historizáló váza, kézzel festett porcelánfajansz, keleties virágdekorral, jelzett (TJM masszába nyomva Zsolnay Pécs), fazonszám:483, restaurált, m:35,5 cm 1355498
11123
25
28000
cca 1940 Zsolnay anya gyermekével, eozin mázas, jelzett (tervező: Sinkó András), hibátlan, m:18 cm, h:15 cm 1373926
11124
25
28000
Zsolnay Mária a kis Jézussal, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m:28,5 cm 1367296
11125
25
Zsolnay Napóleon, terv.: Török János, kézzel festett, jelzett ("Török", ill. Zsolnay pecsét), hibátlan, m: 14,5 cm / Zsolnay Napoelon figure, designed by János Török, handpainted, signed, flawless, h: 14,5 cm 1371378
11126
25
50000
Herendi Rothschild mintás díszváza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:36 cm
1330158
11127
25
30000
1367222
11128
25
Royal Dux Bohemia őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm / Royal Dux Bohemia deer, handpainted, signed, flawless, h: 12 cm 1356983
11129
25
30000
cca 1880 Fischer Ignác Pest mokkás csésze és alj, kézzel festett, festék lepattanásokkal, jelzett
1368253
11130
25
26000
Rosenthal angyalhalak, fehér mázas, jelzett ( Fritz Heidenreich), hibátlan, m:36 cm, h:24 cm 1373539
11131
25
15000
Liszkai Kováts Zoltán (1898-1967): Akt kutyákkal (art deco). Mázas porcelán, jelzett (Liszkai), apró gyári hibákkal, m:24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF