Die zweite Kaiser-Franz-Josef-Hochquellenleitung der Stadt Wien. Bécs, 1910, Gerlach & Wiedling. Számos illusztrációval, 3 db térképmelléklettel. Kicsit foltos, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban. / Die zweite Kaiser-Franz-Josef-Hochquellenleitung der Stadt Wien. Bécs, 1910, Gerlach & Wiedling. With illustrations and three maps. In a richly ornated cloth binding with a small stain, otherwise in good condition.
Emmert Károly: A különös sebészet tankönyve. I. A fej, nyak és mell sebészeti betegségei. Harmadik, teljesen átdolgozott, s rövidített kiadás után fordította Navratil Imre. Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat Könyvtára XIX. kötet. Pest, 1872, Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat. Athenaeum nyomda. Kopottas félbőr kötés, 2+XXII+2+675+2 p. A lapszélek márványozottak. A borító kopottas. Itt-ott a lapszélek foltosak, de alapvetően jó állapotban. Két kötetben teljes.
Ernst Bassermann-Jordan: Uhren. Ein handbuch für Sammler und Liebhaber. Bibliothek für Kunst und Antiquitatensammler 7. Mit 110 Abbildungen. Berlin, 1914, Richard Carl Schmidt&Co. Kiadói egészvászon borító, VI+156+XX p. Német nyelvű könyv az órákról, gyűjtőknek. / Book about the clocks for collectors in german language.