12414.
Beendet 25. Gross-Auktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Dr. Piszling Vilmos Ferencz [Pissling, Wilhelm Franc]: Népszerű egészségtan. MagyarÃtá Navratil Imre. Pest, 1858, Szent István Társulat. Emich Gusztáv Könyvnyomdája. Kopottas félvászon kötés, 2+160+4 p. Egyetlen magyar kiadás. A borÃtója kopott. A cÃmlapja sérült. De ezt leszámÃtva jó állapotban van.