Verne Gyula: Storitz Vilmos Titka. Regény az ifjuság számára. Fordította: Dánielné Lengyel Laura. Budapest, é.n., Franklin-Társulat, 182 p. Aranyozott, festet, illusztrált kiadói egészvászon kötés. A borítója picit kopott, foltos, de ezt leszámítva szép állapotban van.