Verne Gyula: A Szahara Tengere. (L'Invasion de la Mer) FordÃtotta: Dán... https://www.darabanth.com/de/25-Gross-Auktion/25.1/Kunst-Dokumente/Bucher-Sonstige-Raritaten~10084/Verne-Gyula-A-Szahara-Tengere-LInvasion-de-la-Mer-Forditotta-Danielne-Lengyel-Laura-Budape~II1368907
1368907
12541
25
Rufpreis:
8 000 HUF 21,68 EUR , 25,00 USD
Beschreibung: Verne Gyula: A Szahara Tengere. (L'Invasion de la Mer) FordÃtotta: Dánielné Lengyel Laura. Budapest, é.n., Franklin-Társulat, 234 p. Aranyozott, festet, illusztrált kiadói egészvászon kötés. A borÃtója picit kopott, de ezt leszámÃtva szép állapotban van.
: tánczos_gábor