Keramiken Zahl der Lose: 48
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1174811
11083
249
Art-ceramics
Falikar, faragott fa, bekötve, kisebb hibával, 18×24 cm
1174829
11084
249
Art-ceramics
Flora Keramiker Gouda Holland díszváza, matricás, jelzett, hibátlan, m:15,5 cm
1128674
11085
249
Art-ceramics
2 db kerámia halacska, Hollóházi porcelán kulacs, matricás, hibátlan, jelzett, m: 10 cm, 8x5 cm, 11x7 cm
1128547
11086
249
Art-ceramics
Kerámia teknős alakú ceruzatartó, kerámia hamutartó, kis kerámia csésze, kosárka, hibátlanok, kettő jelzett, m: 5 cm, 13x13x5 cm, 14x13 cm, 13x11x9 cm 1192626
11087
249
Art-ceramics
Kályha makett, mázas kerámia, hibátlan, 19×19 cm
1191433
11088
249
Art-ceramics
Jelzett kancsó, kézzel festett mázas kerámia, hibátlan, m:20 cm
1176251
11089
249
Art-ceramics
Népi motívummal díszített boros kancsó, kézzel festett mázas kerámia, lepattanással, jelzett, m: 30 cm 1145872
11090
249
Art-ceramics
Amadeus áttört tetejű, virágokkal díszített kerámia bonbonier, apró lepattanásokkal, mázon található hajszálrepedésekkel, m: 10 cm, d: 11 cm
1106942
11091
249
Art-ceramics
Jazz zenészt formázó mókás gipsz szobor, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 21,5 cm
1106937
11092
249
Art-ceramics
Ciprusi gyártmányú virágmintás mázas kerámia gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kis sérüléssel, máz alatti hajszálrepedésekkel, m: 19 cm
1106923
11093
249
Art-ceramics
Dekoratív kerámia merőkanál, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal
1107129
11094
249
Art-ceramics
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF