Keramiken

Zahl der Lose: 48

Falikar, faragott fa, bekötve, kisebb hibával, 18×24 cm
11083.

Rufpreis:
1 000 HUF

Flora Keramiker Gouda Holland díszváza, matricás, jelzett, hibátlan, m:15,5 cm
11084.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db kerámia halacska, Hollóházi porcelán kulacs, matricás, hibátlan, jelzett, m: 10 cm, 8x5 cm, 11x7 cm
11085.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kerámia teknős alakú ceruzatartó, kerámia hamutartó, kis kerámia csésze, kosárka, hibátlanok, kettő jelzett, m: 5 cm, 13x13x5 cm, 14x13 cm, 13x11x9 cm
11086.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kályha makett, mázas kerámia, hibátlan, 19×19 cm
11087.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Jelzett kancsó, kézzel festett mázas kerámia, hibátlan, m:20 cm
11088.

Rufpreis:
3 000 HUF

Népi motívummal díszített boros kancsó, kézzel festett mázas kerámia, lepattanással, jelzett, m: 30 cm
11089.

Rufpreis:
2 000 HUF

Amadeus áttört tetejű, virágokkal díszített kerámia bonbonier, apró lepattanásokkal, mázon található hajszálrepedésekkel, m: 10 cm, d: 11 cm
11090.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jazz zenészt formázó mókás gipsz szobor, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 21,5 cm
11091.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ciprusi gyártmányú virágmintás mázas kerámia gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kis sérüléssel, máz alatti hajszálrepedésekkel, m: 19 cm
11092.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dekoratív kerámia merőkanál, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal
11093.

Rufpreis:
1 000 HUF

11094.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF