Keramiken Zahl der Lose: 48
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1197475
11071
249
Art-ceramics
"Király" repesztett mázas kerámia tálka és kiöntő, hibátlanok, jelzettek, m: 6 és 13 cm 1112829
11072
249
Art-ceramics
1090119
11073
249
Art-ceramics
1177229
11074
249
Art-ceramics
Mázas kerámia szűrő, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 29 cm 1177267
11075
249
Art-ceramics
2 pár figurális kerámia falidísz, jelzés nélkül, festett, apró kopásnyomokkal, különböző méretben, összesen 4 db
1177842
11076
249
Art-ceramics
Gazdagon díszített aufsatz, mázas kerámia, jelzett, egy helyütt ragasztott, sérüléssel, m: 27 cm
1190048
11077
249
Art-ceramics
2 db növénymotívumos mázas kerámia váza, kézzel festett, jelzett, apró lekopásokkal, az egyik kis sérüléssel, m: 24,5 ill. 35 cm
1190384
11078
249
Art-ceramics
1190157
11079
249
Art-ceramics
Egyiptomi emlék dobozka, festett kerámia, apró lepattanással, 11×7 cm
1197944
11080
249
Art-ceramics
Retró, mázas kerámia tál, hibátlan jelzés nélkül, d:27cm 1117253
11081
249
Art-ceramics
Iparművészeti vállalatos zöld-fekete halacska, kerámia, apró lepattanással, 11x5,5 cm 1194461
11082
249
Art-ceramics
Német várakat ábrázoló antik kaspó, mázas fajansz, sorszámozott, jelzés nélkül, m:18, cm d:18
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF