Keramiken

Zahl der Lose: 48

"Király" repesztett mázas kerámia tálka és kiöntő, hibátlanok, jelzettek, m: 6 és 13 cm
11071.

Rufpreis:
1 000 HUF

11072.

Rufpreis:
2 000 HUF

11073.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Mázas kerámia szűrő, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 29 cm
11074.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

2 pár figurális kerámia falidísz, jelzés nélkül, festett, apró kopásnyomokkal, különböző méretben, összesen 4 db
11075.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gazdagon díszített aufsatz, mázas kerámia, jelzett, egy helyütt ragasztott, sérüléssel, m: 27 cm
11076.

Rufpreis:
8 000 HUF

2 db növénymotívumos mázas kerámia váza, kézzel festett, jelzett, apró lekopásokkal, az egyik kis sérüléssel, m: 24,5 ill. 35 cm
11077.

Rufpreis:
800 HUF

11078.

Rufpreis:
1 200 HUF

Egyiptomi emlék dobozka, festett kerámia, apró lepattanással, 11×7 cm
11079.

Rufpreis:
1 000 HUF

Retró, mázas kerámia tál, hibátlan jelzés nélkül, d:27cm
11080.

Rufpreis:
1 000 HUF

Iparművészeti vállalatos zöld-fekete halacska, kerámia, apró lepattanással, 11x5,5 cm
11081.

Rufpreis:
800 HUF

Német várakat ábrázoló antik kaspó, mázas fajansz, sorszámozott, jelzés nélkül, m:18, cm d:18
11082.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF