Drucksachen

Zahl der Lose: 361

13487.

Rufpreis:
2 000 HUF

13488.

Rufpreis:
1 000 HUF

13489.

Rufpreis:
2 000 HUF

13490.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900-20 Szilárdan épült házak, gyárak, háztetők stb, emelésének és eltolásának ismertetése. Első magyar épület emelő- és toló vállalat. pp.:43, 23x15cm
13491.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1903 Csipke szentkép, hibátlan, 11x7cm
13492.

Rufpreis:
1 000 HUF

1903 Csipke szentkép, Maria Zell, hibátlan, 10x4cm
13493.

Rufpreis:
1 000 HUF

1903 Belépti jegy Rákóczi ereklye-kiállítás megnyitó ünnepélyre. Szép állapotban, 8x16cm
13494.

Rufpreis:
6 000 HUF

1904 Archeologiai Értesítő. Új folyam. 24. köt. 1-5. sz., teljes évfolyam, az első lapszám kissé viseltes, a többi kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13495.

Rufpreis:
6 000 HUF

1905 Haraszti -Ráczkevei helyi érdekű gőzmozdonyu vasutra vonatkozó engedélyokmány. pp.:15, 33x20cm
13496.

Rufpreis:
5 000 HUF

1906 Vajdahunyadi Vasgyári Dalegylet táncmulatság meghívó és műsor
13497.

Rufpreis:
800 HUF

1907 Archeologiai Értesítő. Új folyam. 27. köt. 1-5. sz., teljes évfolyam, kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13498.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF