cca 1900 A Musaici antichi delle chiese di Roma sorozatból, ed. Libreria Spithöver. Nagyméretű kromolitográfia, paszpartuzva, fóliában / Cromolithography, 46x67cm
cca 1900 A Musaici antichi delle chiese di Roma sorozatból, kiad. Libreria Spithöver, nagyméretű kromolitográfia, paszpartuzva, fóliában / Cromolithography, 43x61cm
cca 1900 A Musaici antichi delle chiese di Roma sorozatból, ed. Spithöver, nagyméretű kromolitográfia, paszpartuzva, fóliában / Cromolithography, 41,5x61cm
cca 1900 A Musaici antichi delle chiese di Roma sorozatból, kiad. Libreria Spithöver, nagyméretű kromolitográfia, paszpartuzva, fóliában / Cromolithography, 39x61cm
cca 1900-20 Szilárdan épült házak, gyárak, háztetők stb, emelésének és eltolásának ismertetése. Első magyar épület emelő- és toló vállalat. pp.:43, 23x15cm
1904 Archeologiai Értesítő. Új folyam. 24. köt. 1-5. sz., teljes évfolyam, az első lapszám kissé viseltes, a többi kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.