Drucksachen

Zahl der Lose: 361

1839 Tudományos Gyűjtemény, 23. évf. 10-12. köt. Pest, Trattner. A három kötet egybekötve. Kicsit kopott, későbbi félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13427.

Rufpreis:
4 000 HUF

1854 Emich Gusztáv (1814-1869) könyvkereskedő, kiadó, nyomdász aláírása fejléces számlán, 12x20cm
13428.

Rufpreis:
800 HUF
10

cca 1855 Emlék az első szent áldozásra, 16x10cm
13429.

Rufpreis:
1 000 HUF

1865 A M. kir Helytartótanács leiratai valamennyi magyar közösségnek és helyhatóságnak. Körözvények és egyéb ügyek magyar nyelven 20 p.
13430.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1867 Kertészgazda s a nép kertésze. Egyetemes gazdászati és kertészeti képes hetilap. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 3. évf. 48. sz. Pest, Emich Gusztáv. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal
13431.

Rufpreis:
1 200 HUF

1867 Kertészgazda s a nép kertésze. Egyetemes gazdászati és kertészeti képes hetilap. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 3. évf. 49. sz. Pest, Emich Gusztáv. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal
13432.

Rufpreis:
1 200 HUF

1867 Kertészgazda s a nép kertésze. Egyetemes gazdászati és kertészeti képes hetilap. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 3. évf. 50. sz. Pest, Emich Gusztáv. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal
13433.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1870 Gazdagon díszített, dombornyomott német nyelvű újévi üdvözlőkártya / Vintage new xyear greeting card
13434.

Rufpreis:
2 000 HUF

1872 Pest város közgyűlése részére készített jelentés a városi vízmű állapotáról és működéséről. Több szakértő és a tervező közreműködésével készült anyag. 30p.
13435.

Rufpreis:
6 000 HUF

1873 I. A városi vízvezeték 1871. évi költségvetése és javaslatok. II. Lindley W. 1871-iki számadó jelentése. III. Than Károly jelentése a vízvezetékekről. IV. Wein János vízvezetéki igazgató véleménye. Kettéhajtva, pp.:30, 30x20cm
13436.

Rufpreis:
1 000 HUF

1876 Simor János hercegprímás fejléces papír száraz pecséttel, 34x21cm
13437.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1878 Lieferschein, német nyelvű fuvarlevelek, 25db, 1-25ig sorszámozva, 10x13cm
13438.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF