https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 361

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1912 Garnison Castelnuovo szecessziós táncmulatsági meghívó, 23x11cm/ 1912 Art Nouveau dance invitations at Castelnuovo Garnison, 23x11cm
1
13511.

1912 Garnison Castelnuovo szecessziós táncmulatsági meghívó, 23x11cm/ 1912 Art Nouveau dance invitations at Castelnuovo Garnison, 23x11cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1912 New York, U.S.A., "Stanley Tools net price list", 15p / angol nyelvű fúrógép prospektus, 15p
1
13512.

1912 New York, U.S.A., "Stanley Tools net price list", 15p / angol nyelvű fúrógép prospektus, 15p

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1912 "Siófok" Balatonfürdő részvénytársaság főbérlősége fejléces levél, 29x23cm
1
13513.

1912 "Siófok" Balatonfürdő részvénytársaság főbérlősége fejléces levél, 29x23cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Molnárok és gépészek zsebnaptára az 1913. évre.  "Molnárok Lapja" Thália Műintézet R.-T., 1912. Kissé viseltes, kiadói egészvászon kötésben. Nagyon sok érdekes információval, illusztrációval.
1
13514.

Molnárok és gépészek zsebnaptára az 1913. évre. "Molnárok Lapja" Thália Műintézet R.-T., 1912. Kissé viseltes, kiadói egészvászon kötésben. Nagyon sok érdekes információval, illusztrációval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1913 báró Hazai Samu honvédelmi minister névjegykártyája a verzón a saját kezű soraival, 7x11cm
1
13515.

1913 báró Hazai Samu honvédelmi minister névjegykártyája a verzón a saját kezű soraival, 7x11cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
9
 
1913, cca 1960-1970 Antiquitäten, Alte Möbel, Oelgemälde alter Meister aus dem Besitze von Raab&Knapp; Souvenir aus Wien
1
13516.

1913, cca 1960-1970 Antiquitäten, Alte Möbel, Oelgemälde alter Meister aus dem Besitze von Raab&Knapp; Souvenir aus Wien

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1914 Községek Lapja, a magyar községek közigazgatási, közgazdasági, pénzügyi és középítkezési lapja első évfolyamának 1. száma
1
13517.

1914 Községek Lapja, a magyar községek közigazgatási, közgazdasági, pénzügyi és középítkezési lapja első évfolyamának 1. száma

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
3
 
1914 Díszítő Művészet. 1914.I. évf. 3. szám. Kiadja az Orsz. M. Kir. Iparművészeti Iskola, Budapest. A szám nagy része a linometszés technikáját mutatja be gazdagon illusztrálva több nagy művész metszettével. Egy lap kijár.
1
13518.

1914 Díszítő Művészet. 1914.I. évf. 3. szám. Kiadja az Orsz. M. Kir. Iparművészeti Iskola, Budapest. A szám nagy része a linometszés technikáját mutatja be gazdagon illusztrálva több nagy művész metszettével. Egy lap kijár.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1915 Oláh Gábor (1881-1942) költő "Házavatás" című verse a debreceni Arany Bika szálloda megnyitása alkalmából, 4 p.
1
13519.

1915 Oláh Gábor (1881-1942) költő "Házavatás" című verse a debreceni Arany Bika szálloda megnyitása alkalmából, 4 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1915 Országos központi Hitelszövetkezeti Értesítő, 3 száma, 30x23cm
1
13520.

1915 Országos központi Hitelszövetkezeti Értesítő, 3 száma, 30x23cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1915 Budapesti Közlöny fél éves számai igényes félvászon kötésben kinevezésekkel, háborús hírek krónikájával, szép állapotban
1
13521.

1915 Budapesti Közlöny fél éves számai igényes félvászon kötésben kinevezésekkel, háborús hírek krónikájával, szép állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1915 Az Újság c. napilap teljes háborús évfolyama a front és a hátország híreivel, korabeli egészvászon kötésben, két kötetben. Egy két lap sérült, de egyébként jó állapotban
1
13522.

1915 Az Újság c. napilap teljes háborús évfolyama a front és a hátország híreivel, korabeli egészvászon kötésben, két kötetben. Egy két lap sérült, de egyébként jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse