https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 361
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1125143
13511
249
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1912 Garnison Castelnuovo szecessziós táncmulatsági meghívó, 23x11cm/ 1912 Art Nouveau dance invitations at Castelnuovo Garnison, 23x11cm
Das Lot is nicht erreichbar
1154697
13512
249
0
800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1912 New York, U.S.A., "Stanley Tools net price list", 15p / angol nyelvű fúrógép prospektus, 15p
Das Lot is nicht erreichbar
1191880
13513
249
0
4400
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1912 "Siófok" Balatonfürdő részvénytársaság főbérlősége fejléces levél, 29x23cm 1041188
13514
249
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Molnárok és gépészek zsebnaptára az 1913. évre. "Molnárok Lapja" Thália Műintézet R.-T., 1912. Kissé viseltes, kiadói egészvászon kötésben. Nagyon sok érdekes információval, illusztrációval.
Das Lot is nicht erreichbar
1191220
13515
249
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1913 báró Hazai Samu honvédelmi minister névjegykártyája a verzón a saját kezű soraival, 7x11cm 1180416
13516
249
0
800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1913, cca 1960-1970 Antiquitäten, Alte Möbel, Oelgemälde alter Meister aus dem Besitze von Raab&Knapp; Souvenir aus Wien
Das Lot is nicht erreichbar
1141185
13517
249
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1914 Községek Lapja, a magyar községek közigazgatási, közgazdasági, pénzügyi és középítkezési lapja első évfolyamának 1. száma 981126
13518
249
0
5000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1914 Díszítő Művészet. 1914.I. évf. 3. szám. Kiadja az Orsz. M. Kir. Iparművészeti Iskola, Budapest. A szám nagy része a linometszés technikáját mutatja be gazdagon illusztrálva több nagy művész metszettével. Egy lap kijár.
Das Lot is nicht erreichbar
1197704
13519
249
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1915 Oláh Gábor (1881-1942) költő "Házavatás" című verse a debreceni Arany Bika szálloda megnyitása alkalmából, 4 p.
Das Lot is nicht erreichbar
1192363
13520
249
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1915 Országos központi Hitelszövetkezeti Értesítő, 3 száma, 30x23cm 994790
13521
249
0
4000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1915 Budapesti Közlöny fél éves számai igényes félvászon kötésben kinevezésekkel, háborús hírek krónikájával, szép állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
1198194
13522
249
0
12000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1915 Az Újság c. napilap teljes háborús évfolyama a front és a hátország híreivel, korabeli egészvászon kötésben, két kötetben. Egy két lap sérült, de egyébként jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse