Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 83

13813.

Rufpreis:
3 000 HUF

Günther, Prof. Dr. Siegmund.:Physische Geographie. Lpz., 1913. G. J. Göschen'sche Verlagshandlung.
13814.

Rufpreis:
1 400 HUF

Illustrierter Führer von Abbazia, Fiume, Lussinpiccolo. Ostküste Istrien, Golf von Fiume und Inseln des Quarnero. Leipzig, [1925], Woerl's Reisebücher-Verlag (Woerl's Reisehandbücher). 3 db kihajtható térképmelléklettel, képillusztrációkkal. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13815.

Rufpreis:
2 000 HUF

13816.

Rufpreis:
1 000 HUF

13817.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Szűz Máriáról nevezett Sz. Ferenczrendű tartomány pozsonyi zárdájának, templomának, kápolnáinak és góth stylű templom tornyának története. A zárdatemplom hatszáz éves felszentelésének emlékére. 1297-1897. Összeáll.: Maszárik Viktor. Pozsony, 1897, Wigand. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13818.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Pfeiffer János: A veszprémi káptalan újkori statútumai (1667-1780). Veszprém, 1943, Egyházmegyei Nyomda (A veszprémi egyházmegye múltjából 9.). Papírkötésben, jó állapotban.
13819.

Rufpreis:
2 000 HUF

13820.

Rufpreis:
3 000 HUF

Seifert Tibor: Budapest XI. kerülete: A főváros nyugati kapuja. Budapest, 1998, Budapest Főváros XI. Kerületei Önkormányzat Polgármesteri Hivatala. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13821.

Rufpreis:
1 200 HUF

13822.

Rufpreis:
4 000 HUF

13823.

Rufpreis:
4 000 HUF

Míves Ottó: Kismaros község története. Kismaros, 1974. 134p. Sok képpel, aranyozott műbőr kötésben. Kis példányszámú kiadvány
13824.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF