Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 83

13801.

Rufpreis:
2 400 HUF

Sven Hedin: Belső- Ázsia küszöbén. 1890-1891. 31 képpel, 1 térképpel. Bp., é.n., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
13802.

Rufpreis:
1 600 HUF

Germanus Gyula: Allah Akbar! I. kötet Budapest, é.n., Révai. Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben, laza gerinc, az első pár oldal elvált.
13803.

Rufpreis:
1 000 HUF

13804.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Föld és népei. Föld- és népismei kézikönyv. Hellwald Frigyes... nyomán kidolgozta Toldy László és György Aladár. Bev. Hunfalvy János. II. és IV. kötet. (Európa és Afrika) Bp. 1879-1881. Méhner. Rengeteg illusztrációs anyaggal. Festett, aranyozott, kiadói egészvászon-kötésben. Kötések a gerinc kopásától eltekintve jó állapotban.
13805.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Alberto M. de Agostini: Tíz esztendő a tűzföldön. Fordította Cholnoky Béla. 100 képpel. Bp., é.n., Lampel. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
13806.

Rufpreis:
2 400 HUF

Taylor, Merlin Moore: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Bp., [1926], Lampel. 67 képmelléklettel és térképpel. Kopottas állapotú díszes, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.
13807.

Rufpreis:
2 000 HUF

13808.

Rufpreis:
2 000 HUF

13809.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sven Hedin: A rejtelmes India felé I.  - - utazásai Perzsia sivatagjain keresztül. Budapest é.n. Magyar Kereskedelmi Közlöny. Aranyozott kiadói kemény kötésben.  Sok képpel illusztrálva, jó állapotban.
13810.

Rufpreis:
3 000 HUF

Taylor, Merlin Moore: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Bp., [1926], Lampel. 66 képmelléklettel és térképpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.
13811.

Rufpreis:
2 000 HUF

Holub Emil: A Fokvárostól a masukulumbék országába. 1883-1887. I-II. kötet. Körülbelül 160 eredeti fametszettel és 2 térképpel. A 2. kötetben Kivonat ,,Hét év Dél-Afrikában" czímű műből. Bp. 1890-1891. Ráth Mór. Korabeli félvászon kötésben, a fűzésből néhány lap kijár (2. kötet címlapja hiányzik, illetve az utolsó 16 oldal is hiányzik)
13812.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF