https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 83
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1040891
13789
249
0
1800
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Jenovay Jenő: Vitorlákkal a Föld körül. Bp., Lampel R. Kiadói festett egészvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, belső előlap, hátlap és címlap hiányzik, egy lap kissé szakadt, néhány lap foltos, kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1143386
13790
249
0
3000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Csengey Gusztáv: A mocsarak királya. Fáy Dezső rajzaival. Bp., é.n., Révai. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1189089
13791
249
0
1400
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Keöpe Viktor: Cejlon, az éden szigete. Bp., é. n., Franklin Társulat. Kicsit laza, kicsit kopott dízses vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1189955
13792
249
0
1000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Geuters Die grüne Steiermark. Berlin, 1925, Büttner. Kissé viseletes kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1190158
13793
249
0
3000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Mirko Vosátka: Természetjárók enciklopédiája. Bp., 1978, Madách. Kiadói keménykötésűben. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1191521
13794
249
0
1000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
1910 Neuster Bezirks- Taschen Plan und Führer von Wien in Buchformm, 21 Secial-Karten. Kissé viseltes állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1197918
13795
249
0
1000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Berg, Bengt: Mit den Zugvögeln nach Afrika. Berlin, 1937, Dietrich Reimer - Andrews&Steiner. Sok képpel illusztrálva, vászonkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1167374
13796
249
0
26000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Az ifjú Anacharszis utazása Görögországban. A bevett időszámlálás előtt a negyedik század közepén. Barthelemy Apatur után franciából fordította Deáky Filep Sámuel. I-II. kötet. Kolozsvár, 1820, a Református Kollégium betűivel. Aranyozott gerincű félbőr kötés, belsejében metszettel, 17 db érdekes, kihajtható térképmelléklettel, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1131310
13797
249
0
900
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Bangha Béla S. J.: Dél Keresztje alatt- feljegyzések egy Délamerikai Missiós Körútról Korda R.T. Nyomdája Elvált papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1144252
13798
249
0
1000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Berger, Arthur: Az örök tavasz szigetein. (Hawaii) 26 képpel, 1 térképpel. Bp., é.n., Franklin. Kopottas kiadói egészvászon kötésben, sarka hibás.
Das Lot is nicht erreichbar
1158619
13799
249
0
2000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Purt Iván dr.:Lourdes. Visszaemlékezés az 1895-iki lourdesi magyar zarándoklatra. Bp., A szerző tulajdona. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1147885
13800
249
0
1000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Barker Ernest: Nagybritania és a brit nép. London, é.n., Longmans, Green. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse