Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 46

A nagy francia forradalom és Napóleon. I-V. köt. Írták: Adorján Andor, Kéry Pál, Seress László és Zilahi Kiss Béla. Szerk. Borovszky Samu. Bp. é. n. 1910 körül, Orsz. Monografia Társ. Szövegközti képanyaggal és önálló táblákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói, aranyozott Gottermayer féle egészvászon-kötésben, az elülső kötéstáblákon rézplakettbe foglalt színes képekkel. Gerincek sérültek, egyébként jó állapotban
13899.

Rufpreis:
10 000 HUF

Dekan, Ján: Moravia Magna. Großmähren - Epoche und Kunst. Bratislava, 1980, Tatran. Vászonkötésben, jó állapotban.
13900.

Rufpreis:
800 HUF

Kropotkin Péter: A francia forradalom 1789-1793. I-II. köttet egybe kötve. Bp., 1909,Genius. Félvászon kötésben.
13901.

Rufpreis:
3 000 HUF

13902.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

13903.

Rufpreis:
4 000 HUF

13904.

Rufpreis:
8 000 HUF

13905.

Rufpreis:
1 600 HUF

13906.

Rufpreis:
4 000 HUF

13907.

Rufpreis:
5 000 HUF

13908.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF