Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 46

3 db könyv: Csicsery-Rónay István: Szombathelyi Ferenc. Bp., 2002, Századvég Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban; Rákóczi Ferenc: Emlékiratok. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papírborítóval, jó állapotban; Niederhauser Emil: Merénylet Erzsébet királyné ellen. Bp., Helikon Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott állapotban.
13887.

Rufpreis:
800 HUF

13888.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kerék Mihály: A földreform útja. Bp., 1942, Magyar Élet. Kiadói félvászon kötésben.
13889.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Cholnoky Jenő: Hazánk és népünk egy ezredéven át. A magyarság hajdan és most. 133 képpel és több szövegközti ábrával. Könyvnapi kiadás. Bp., Somló Béla Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé piszkos, kopottas állapotban.
13890.

Rufpreis:
1 000 HUF

13891.

Rufpreis:
1 400 HUF

Taurinus István: Paraszti háború. Hősköltemény Dózsa György harcáról, tetteiről haláláról. Írta 1514-1519-ben - - gyulafehérvári vikárius. Latin eredetiből fordította napjainkban Geréb László. Egykorú fametszetekkel. Budapest, é.n., Budapest Székesfőváros házinyomdája. Kiadói papír kötésben.
13892.

Rufpreis:
1 600 HUF

Féja Géza:Dózsa György, történelmi tanulmány. Bp., 1939, MEFHOSZ. Kiadói papír kötésben.
13893.

Rufpreis:
1 800 HUF

13894.

Rufpreis:
3 000 HUF

13895.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Weber György: A világtörténet tankönyve. 2. köt. Pest, 1865, Heckenast Gusztáv. Díszes gerincű félvászon kötésben, jó állapotban.
13896.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szutórisz Frigyes: A növényvilág és az ember. Művelődéstörténeti tanulmányok. Kopott vászonkötésben, kissé vetemedett lapokkal.
13897.

Rufpreis:
1 800 HUF

Mémoires documents et écrits divers laissés pa le Prince de Metternich changelirt de cour et d'état publiés par son fils Le Prince Richard de Metternich classés et réunis par M.A. de Klinkowstroem. Paris, 1881, E. Plon et Cie, Imprimeurs-Éditeurs. Bordázott gerincű félbőr kötés, belül a gerincnél levált, kopottas állapotban / half leather binding, damaged condition
13898.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF