Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 31

14026.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hanitzsch, Dieter: Ich und Ferenczy. Zusammenstellung und Karikaturen zum 80. Geburtstag. München, 1999, C. Hartmann Verlag GmbH. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
14027.

Rufpreis:
800 HUF

Ing. I. Casali: Tipi originali casette popolari villini economici ed abitazioni rurali. Terza edizione. Illustrata sa 470 figure. Milano, 1911, Ulrico Hoepli. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban.
14028.

Rufpreis:
3 000 HUF

1940 A mi dalaink. Ifjúsági daloskönyv. V. kiadás. 1940, Ifjú Erdély. Reprint! 1992. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
14029.

Rufpreis:
1 000 HUF

Better, Paul: Franz Liszt. Mit 32 Abbildungen und einem farbigen Umschlagbild. Volksbücher der Musik. Bielfeld und Leipzig, 1912, Verlag von Velhangen&Klasing. Kiadói papírkötés, jó állapotban / Paperback, good condition.
14030.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sport és szépség. Bp., 1958. Sport Lap- és könyvkiadó. Híres fotósok képeivel. Papír védőborítóval.
14031.

Rufpreis:
2 000 HUF

Károlyi Antal et alii (szerk.): A magyar falu építészete. Bp., 1955, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben.
14032.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF