Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Az első félszázad. Bp., 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, illusztrált. Szép állapotban
Hanitzsch, Dieter: Ich und Ferenczy. Zusammenstellung und Karikaturen zum 80. Geburtstag. München, 1999, C. Hartmann Verlag GmbH. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Ing. I. Casali: Tipi originali casette popolari villini economici ed abitazioni rurali. Terza edizione. Illustrata sa 470 figure. Milano, 1911, Ulrico Hoepli. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban.
Better, Paul: Franz Liszt. Mit 32 Abbildungen und einem farbigen Umschlagbild. Volksbücher der Musik. Bielfeld und Leipzig, 1912, Verlag von Velhangen&Klasing. Kiadói papírkötés, jó állapotban / Paperback, good condition.